Wpis z mikrobloga

@zjadlbym_kebaba: duda powiedzial ze lgbt nie jest spoko i poskutkowalo to tym ze dzieci w podstawowce sie wieszaja. Bosak powiedzial ze nie mozna plakac i mezczyzni sie wieszaja. Co powinienem napisac zeby neuropki sie powiesily?
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba: aż musiałem sprawdzić czy to nie fejk xDD #!$%@?, nieraz piszę złośliwie, że patrioci są na tym samym poziomie rozwoju co niepiśmienne pastuchy zamieszkujące stepy bliskiego wschodu, tymczasem to jest prawda xDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@zjadlbym_kebaba: to nie przez takich jak Bosak tylko przez cuckoldyczne wychowanie. Chłopcy są wychowywani na beciaków, miękkie pipki. Nie mają potem szacunku do samych sobie ale co gorsza kobiety, wbrew temu co im wmawiały i wmawiają gardzą takimi uległymi beciakami. Potem taki dobry chłopak ma niewielkie szanse zaimponować kobiecie, znaleźć uznania pośród rówieśników i przede wszystkim rówieśniczek. W lepszym razie orbituje we friendzonach żyjąc nadzieję, że w końcu u którejś z
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba:

Przez ludzi takich jak bosak mężczyźni w tym kraju popełniają samobójstwo 7 razy częściej niż kobiety

Dostarczysz na to jakichś dowodów, czy będziesz twierdził, że "nie jesteśmy w sądzie"?
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba:

Przez ludzi takich jak bosak mężczyźni w tym kraju popełniają samobójstwo 7 razy częściej niż kobiety

Akurat wypowiedzi bosaka chronią ich przed wejściem na drogę która może ich do tego doprowadzić. To kłamstwa jak z tej tablicy są w znacznej części odpowiedzialne za samobójstwa mężczyzn.
  • Odpowiedz
Jako wyborca konfy i młody człowiek czuję się oszukany. Bliżej mi do centrum niż do prawicy ale głosowałem na nich z braku pasujących alternatyw. Przykro mi po prostu, ale pewnie nie tylko mi. Korwin v2 się mu odpalił po wyborach na prezydenta. Szkoda, życzę powodzenia, bo pewnie nie tylko ja tak myślę.
  • Odpowiedz
@Flashh_: No szkoda, ja bym chciał np. wolności gospodarczej i społecznej, tymczasem jedno oferuje konfederacja, a drugie raczej lewica.
  • Odpowiedz
Jako wyborca konfy i młody człowiek czuję się oszukany. Bliżej mi do centrum niż do prawicy ale głosowałem na nich z braku pasujących alternatyw. Przykro mi po prostu, ale pewnie nie tylko mi. Korwin v2 się mu odpalił po wyborach na prezydenta. Szkoda, życzę powodzenia, bo pewnie nie tylko ja tak myślę.


@Flashh_: witam w klubie

na 101% w kolejnych wyborach nie poprę żadnego wynalazku który miał lub będzie miał styczność
  • Odpowiedz