Wpis z mikrobloga

@burnthefires po co mam kupować skoro:
Auto biore tylko wtedy kiedy jadę po dzieci do ich matki a nie chce aby w przypływie zazdrości zarysowała mi nowe (wcześniej jak przejrzysz tag #rozwodzarzutki to odsluchasz rozmowe gdzie "przyznaje sie" do porysowania auta mojej obecnej partnerki), obecną usterkę mogę naprawić w 45 minut za 0zł ale zwyczajnie mi sie nie chce.
Auto robi teraz jakieś 20 kilometrów miesięcznie. Dlatego nawet zbytnio sie nie przejąłem
@murdoc wyświetlacze są montowane w citroenach w pozycji prawidłowej a w peugeotach odwrócone i wymuszono obrót podając na układ scalony mase która sie potrafi zepsuć.


@Zarzutkkake po #!$%@? tak zrobili xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DADIKUL: stawiam, że tak latwoj było wpasować w tę deskę rozdzielczą. Czasem bawię się jakimiś atmegami i mam wyświetlacze i tam czasem też można sterować kierunkami wyświetlania.
@Zarzutkkake przecież to efekt wirusa, który obraca ekran. Bodaj coś z '97. Na encyklopedii mks_vir nawet był działający przykład :)

Trzeba wyłączyć płytkę bootowalną z antywirusem, następnie przekręcić kluczyk do pozycji on cały czas szybko przyciskając hamulec, żeby wejść w bootmenu. Następnie kierunkowskazem wybrać opcję uruchomienia systemu z płyty i zatwierdzić pedałem gazu do oporu.

Pamiętaj o właściwym dodaniu antywirusa do autoexec.bat
lepiej masę podpiąć odwrotnie i mieć jeden ekran do wszystkich modeli


@Tapirro: ...moznaby też zrobić to softem jak cywilizowany człowiek, ale co ja tam wiem xD