Wpis z mikrobloga

@Zarzutkkake: Ogólnie to nie tylko wyświetlacze w samochodach, ale ogólnie sporo modeli wyświetlaczy montowanych w różnych sprzętach może posiadać taki pin którym zmienia się orientację na odwrotną lub odbicie lustrzane. Tu widać przypadkowo lub i nie jakość lutowania pozostawia wiele do życzenia.
  • Odpowiedz
@grzegorz_kk opowiedz mi o sterownikach ABS w VW audi w których piny są lutowwne do mb kabelkami grubości świńskiego włosa i to kwestia czasu kiedy je nie

A na koniec to wszystko jest zalane jakąś galareta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: Ostatnio chciałem ojcu w C6 wymienić wyświetlacz na Hi-Res z 407 (niestety nie znalazłem nigdzie) i z tego co wyczytałem to po montażu wystarczy odpalić odpowiedniego mirascripta żeby go obrócić i ustawić rozdziałkę odpowiednią w RT5.
  • Odpowiedz
@grzegorz_kk no w sumie jest ok. Jest kilka zaprogramowanych trybów które się przełącza odpowiednim podłączeniem Jak widać jak to pierdoły czasem coś zawiedzie Na przykład jak sterownik pompy ABS z VW audi xDD
Chociaż ja wolę mieć obraz do góry nogami na ekranie niż nagle stracić ABS przez słabe lutowanie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz