Wpis z mikrobloga

Do dzisiejszego wpisu skłoniło mnie zachowanie jednej z #p0lka na naszej grupie
W skrocie Grupa miłośnikow domów. Wertuje jak zwykle posty, coby inspiracji poszukać, wtem nagle jak Filip z Konopii wyskakuje post: "Mąż miał wypadek zbieramy na rehabliltacje, potrzebne pieniążki." Przeglądam zbiórkę. Krótki film z rehabilitacji w domu i tyle. Żadnych badań, szczegółowych informacji, nic. Poprzednia zbiórka uzbierała ponad 50 K, teraz kolejna 300K.
Po wejściu na profil okazało się, że Pani jest w trakcie budowy domu. Działka i fundamenty już stoją. Z racji, że sama się za lokum rozglądam piszę do Autorki i proponuje że działkę z fundamentem odkupię. Chciałam zaproponować jej cenę nieco wyższą, niż rynkowa, coby kasa na rehabilitacje męża szybko się znalazła z racji, że jak napisała kasa potrzebna na "Już".
Co odpisała pozwolę sobie załączyć poniżej:
W skrócie:
Zakładając, że jest to prawda, bo dziwnym trafem łączne koszty rehabilitacji pokrywają się z całkowitym kosztem budowy domu:
- Jej mąż leży w domu
- Potrzebna mu rehabilitacja
- Laska zgrywa biedną sama w międzyczasie budując sobie dom
- Znajduje się osoba, która jest gotowa wyłożyć więcej, na tyle, że możliwe będzie spłacenie całości lub choć dużej części rehabilitacji
- Co robi Laska
- Nie sprzedam bo tuje są ładne i sad mam ładny

Współczuje facetowi, być może szansa na normalne życie przeszła obok bo tuje są najważniejsze( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_1601636521KCKM56vbsJRM8HCWUMTOEE.jpg
  • 13