Wpis z mikrobloga

@pifpawko: weź doradcę niech Ci doradzi. To tak nie działa że ktoś zawsze ma najlepszą ofertę. Różne banki mają różne oferty w różnym czasie. Jak jedni nie dobijają targetu to dają lepsze warunki, a inni co spokojnie zrobią target podnoszą marżę.
@pifpawko a ja bym Ci polecił poszukać na aledrogo lub olx przejęcia leasingu. Wpisz sobie cesja leasingu w wyszukiwarce i Ci znajdzie.
Możesz przejąć samochód od kogoś w miarę świeży. Czasem jest odstępne a czasem nie ma. Raty później możesz sobie w zależności od banku ustalić wyższe czy niższe. Ale sporo można zaoszczędzić na pierwszej wpłacie i na tej utracie na wartości nowego pojazdu.
@pifpawko: ja brałem kilkumiesięczne od dealera i jest taki problem, że oferta jest dużo gorsza niż na nówkę, ale mimo wszystko uważam że sie opłaca i jestem bardzo zadowolony. Tutaj nie firma jest ważna ale kontakt/broker. Wziąłem z Millennium i okazało się że pół Polski agent jechać żeby podpisać umowę bo była najkorzystniejsza a u innego agenta z tego samego banku oferta przegrywała z innymi