Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem jak można łapać ból dupy o załatwianie przez rodzinę pracy i nazywać to pejoratywnie "nepotyzmem" i jeszcze wytykać palcami, że ktoś ma "zawód syn/córka".
Mój tata jest właścicielem jednego z większych salonów samochodowych w #warszawa więc to chyba oczywiste, że mając 23 lata, będę u niego pracować w dodatku za więcej pieniędzy, niż statystyczny 23 latek zarabia.

Ja jestem dumny, że mojemu tacie się powiodło i dziękuje mu, że załatwił mi dobrze płatną pracę, w dodatku że ten salon będzie w końcu mój. Waszą złość powinniście przelać na swoich rodziców i siebie, że nie udało wam się osiągnąć sukcesu. Trzeba było w wieku 15 lat, pogonić rodziców do zmiany pracy i inwestowania w siebie i w was.

#biznes #wlasnybiznes #wlasnafirma

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f75c9faf49ad326e7b1bfd9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 83
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tu chodzi o wciskanie osób bez doświadczenia/szkoły na wysokie stanowiska na które nigdy by się nie dostali (szczególnie jeśli chodzi o państwowe stanowiska), a tobie po prostu rodzice zapewnili dobre życie tak jak to powinno być na tym świecie. Szkoda, że nie wszyscy mają takich zajebistych starych ale to już nie twoja wina ani nie twój problem.
  • Odpowiedz
DestrukcyjnyNiebieskipasek: przecież nepotyzm polega na tym, że powierzasz publiczne stołki rodzinie znajomym - czyli takich, których opłacenie nie idzie z twojej kasy, tylko kasy podmiotu, którym zarządzasz, więc nie interesuje cię czy tej firmie/instytucji się to opłaca

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak już kazdy wyjaśnił ci ze to co robi twój ojciec to nie za bardzo nepotyzm i nikt nie ma z tym problemu to warto zanaczyć, ze twój "nepotyzm" nie jest nawet szkodliwy, maks to uwalisz firme i ogłosisz upadłość, mechanicy, sekretarki, księgowe, oni sobie robotę znajdą tym bardziej jak będą mieli prace w mercedesie wpisaną w CV. Nepotyzm na stanowiskach które chociażby kierują państwem i obsadzanie tam ludzi którzy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: głównie zarzuty nepotyzmu padają w stosunku do stanowisk publicznych. Raczej mało kto ma, a w ogóle nikt nie powinien mieć, kto sobie zatrudnia rodzinę w swoim prywatnym biznesie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czy te zarobki beda w zakresie okolo 5000 czy raczej 10 000? Jestes anonimowy wiec zaokraglona kwote moglbys podac bo samego nawet mnie zastanawia
A co do pytania mysle ze problem z nepotyzmem jest taki ze dotyczy to spolek skarbu panstwa gdzie kazdy powinien miec rowne szanse,stad kontrowersje.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo jak ktoś ma firmę a z nią jeszcze jakieś wartości to noe będzie głosował za lewactwem którzy będą na nim pasożytować xD
Dlatego musza obrzydzić każda sprawę poza potulnym zgadzaniem się na przykręcanie śruby
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jak to jest firma ojca to nie jest nepotyzm tylko zarządzenie własnym majątkiem. Jak ktoś uważa inaczej to niech zapisze w testamencie wszystko dla fundacji na rzecz mirków z pod tegu #przegryw. Rozumiem frustracje etc. o nierówny start, ale taka jest kolej rzeczy że nie zarabiam tylko dla siebie a potem mnie nie interesuje, tylko dla siebie i rodziny. Po to nie przepijam żeby kiedyś coś po sobie zostawić zamiast
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja to się bardziej dziwię dzieciom, których rodzice mają fajne intratne biznesy, a same nie mają zamiaru przejąć ich w przyszłości lub też same nic nie robią w tym kierunku jak zdobycie chociaż jakiegokolwiek sensownego wykształcenia. Wg mnie często takie dzieci po prostu tego nie doceniają.
na przykład: znałem dziewczynę - jedynaczkę - która wolała skończyć jakąś szkołę kosmetyczną zaraz po liceum... jak jej padre zejdzie to obstawiam, że cała
  • Odpowiedz