Wpis z mikrobloga

Siema, jakie polecacie niskokaloryczne, niezbyt skomplikowane (tak żeby się w 1.5h uwinąć z przygotowaniem) danie na obiad?

Staram się zrzucić trochę sadła, przez 3 tygodnie na obiady jadłem tylko leczo więc mi się delikatnie przejadło, ale redukcja była konkretna.

#gotowanie #dieta #obiad #mirkokoksy
  • 15
@skeeto666: Nom - cały mój klasyczny obiad (czyli porcja leczo xD) to niewiele więcej niż taka torebka ryżu.

@011010110110110: A pomyślę, pomyślę

@ChacharZWarszawy: Oooo, właśnie jakiś czas temu gulasz mi chodził po głowie ale zdążył z niej wypaść. Chyba mamy faworyta tylko zamiast kaszy pewnie dam ziemniory.

@Kotniepies: Trochę kaloryczne ale zapamiętam i będzie jako koło ratunkowe :D

Dzięki za pomoc chłopaki!
@Stef444n: polecam kupić jak już nie będziesz mógł patrzeć na piersi z kurczaka. Przykładowo kroisz cebule/papryke, wołowine, dajesz przyprawy, łyżkę ekstraktu bulionu, zamykasz i po 25 min masz gotowy posiłek z kruchą wołowiną. Możesz robić ze śliwkami, grzybami i czym tam tylko chcesz
@Fajoski: Wieprzowina z batatami. Wrzuć wieprzowinę do woreczka do pieczenia, dodaj trochę wody i oleju. Wrzuć jakieś pieczarki, warzywa, zamknij i do piekarnika. 150g batatow pokrój w paski, posyp przyprawa do ziemniaków i tak samo piekarnik. Piecz 30min
Ja już kurczaka nie zjem, nie jestem w stanie, przerzuciłem się na wieprzowinę i ryby