Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ponc3k: wymiana chlodnicy to z 10 minut roboty, ze 4 sruby i trzy weze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chyba ze masz obudowane plastikami wszystko, alw to i tak prosta sprawa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ponc3k: ja mam tak. Wymieniłem plyn na Mannola. Na czerwono zaznaczyłem wskazania jadąc autostradą 120 lub krajówką 80-100. Na zielono, to tak mam po zjechaniu na MOP. Aktualne wskazania, to jak już zjechałem z ulicy i toczyłem się na 1 i trochę na drugim biegu, uliczką do domu. Tak samo miałem podczas stania na czerwonym świetle.
Niby wszystko zgadza się z manualem i strzałka jest pomiędzy C i H, ale w
źródło: comment_1601619243QerDmvqiJvykNgGlAITIVE.jpg
@mariecziek: czaje, dzięki za pokazanie jak to wygląda u Ciebie, to mniej więcej wiem czego się powinienem spodziewać po swoim moto. Będę szukał przyczyny, jeszcze raz dzięki!
@Ponc3k: Powiedz mi czy ci przygasają światła podczas hamowania, albo miga ci główne światło podczas używania kierunkowskazów? W instrukcji jest napisane, że na luzie, akumulator się nie ładuje, bo alternator nie wytwarza wystarczającego napięcia, ale ciekaw jestem czy to aż tak powinno być widoczne czy mam się już zainteresować naprawą alternatora czy jeszcze sobie odpuścić.

Ja po prostu tak mam, że moje auta muszą być sprawne, więc i z motorem mam
i czy ci przygasają światła podczas hamowania


@mariecziek: nie zauważyłem tego, ale u mnie to światło jest według mnie tylko dla picu, to oświetla chyba tylko wnętrze klosza reflektora xDDD

albo miga ci główne światło podczas używania kierunkowskazów?


@mariecziek: tego też nie zauważyłem.

Wiesz, ja wziąłem auto z salonu, i jeżdżę nim od nowości a w "nowej" (2 letniej już) toyocie to się może co najwyżej zepsuć wycieraczka pod nogami