Wpis z mikrobloga

@bary94pl: To też jest ciekawa kwestia. Widocznie tak wygląda romantyczna miłość i ktoś kto daje dziewczynie drugi kask, jedzie rozsądnie, nie ma o niej pojęcia XD
Ty, ale czekaj, bo według tego obrazka u góry wychodzi na to, że on prowadził, oddał kask i zginął. Moje dochodzenie wykazuje, że mógł mu się wbić w oko jakiś twardy robal i go zabić (o ile to możliwe). No chyba, że oddał kask
  • Odpowiedz
@BulgarskiTaboret: xD, ten romantyczny podpis wymyślił ktoś, kto zapewne w ogóle nie miał jakiejkolwiek styczności z motocyklem xD przy 200km/h jak by zdjął kask, to moto automatycznie zwolniło by mu do 80km/h w przeciągu jakichś 10 sekund, bo zdjął by wtedy rękę z manetki, żeby zdjąć ten kask, i moto samo by zaczęło hamować silnikiem, także ten obrazek to jedno wielkie xD
  • Odpowiedz
@bary94pl: Racja, ale fajnie sobie dla beki analizować takie wysrywy XD Tak jak "Spójrz mi w oczy i obiecaj, że mnie nie zabijesz" albo "Zabija nas to co najbardziej kochamy". Ja #!$%@? normalnie jak żołnierz na froncie, codziennie w śmiertelnym zagrożeniu.
  • Odpowiedz