Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie januszerka komentująca na jakimś mmarocks. Jeszcze tydzień temu wróżyli Janowi sromotny #!$%@? od Reyesa, a dziś są przekonani że nie ma niego zawodnika. Jones, Cormier, Miocic, Adesanya? #!$%@? tam, dajcie mu wszystkich, dla niego to i tak będzie spacerek XD

Nie żebym umniejszał sukces polaka rodaka, bo porobił piekielnie dobrego Reyesa niczym profesor, ale #!$%@?, ludzie trochę pokory.
#ufc #mma
  • 11
@Rainmaker97: Chodzi ci o cohones? Nie widziałem, więcej niż dwóch osób, które życzyły Jankowi przegranej i bardzo wiele osób tam zarobiło na Błachowiczu, mało kto stawiał na reyesa, prawie nikt.Za to duża ilość ludzi, to wręcz fanboje Błachowicza i przed walką z Reyesem i po, z tym się zgadzam.
@Djuk94: właśnie też nie wiem o co mu chodzi. Na mmarocks odkąd pamiętam, że tam każdy zawsze za Jankiem. Pół roku temu nawet zmieniali wszyscy avatary dla Janka w ramach jakieś akcji. Także tam była zawsze wiara i wsparcie dla Błachowicza. To na wykopie narobiło się januszy i dzieciarni przez famemma.
@fapowiczowski: chłopie Ty od wczoraj śledzisz mma, że takie głupoty piszesz? Wejdź sobie w artykuły na mmarocks, kiedy Janek był bliski wypadniecia z UFC. Gdzie tam jest hejt? Krytyka jak najbardziej, pisanie o braku kondycji, której wtedy nie było też. Ale nie hejt. A już porównaniem do jurasa sam się ośmieszasz. Błachowicz nigdy nie był hejtowany na mmarocksie i tyle. Przed każdą walką raczej każdy liczył na wygraną Janka i mocno
@fapowiczowski: nic takiego nie powiedział, więc już się nie ośmieszaj pajacu.
Napisałeś o mmarocks, a wystarczy wejść na portal i znaleźć stare artykuły i poczytać komentarze. Nie masz żadnych argumentów.
Więc następnym razem nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia.
@fapowiczowski: oglądałem i nie padło tam stwierdzenie, że był najbardziej hejtowanym zawodnikiem w Polsce.
Także jesteś kretynem. I dyskusja z Tobą nie ma sensu, gdzie sprowadzasz wszystko do kłamstw i wyzwisk.
Także tfu na Ciebie i bez odbioru.