Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie jak #!$%@? jest być incelem i do tego się jąkać? Bardzo. Muszę powoli godzić się z tym, że całe życie przeżyje sam... Już nawet nie rusza mnie ten wyglad, a bardziej samo jakanie. To, co słychać to wierzchołek góry lodowej. Po prostu jestem wycofany i zestresowany w towarzystwie ludzi i głównym tego problemem jest fakt, że nie pokazuje prawdziwego siebie. Czuje że bez jąkania byłbym bardzo towarzyski i ekstrawertyczny. Za co ktoś ma mnie lubic/kochać skoro nie wyglądam dobrze? ZA CHARAKTER. A skoro reprezentuje sobą tylko wycofanego, zestresowanego dzieciaka i mało gadam to kto ma mnie polubić i za co? Jestem #!$%@? na siebie. Planuje zacząć brać mocne psychotropy, podobno coś dają na jąkanie.
A, dodam że nawet jak gadam sam do siebie to się jakam, więc to nie kwestia mojego lęku przed ludźmi. Tak mi się po prostu to utrwaliło że nawet bez tego stresu bym się jąkał.

#incel #jakanie #przegryw #niewychodzimyzprzegrywu #siedzimywprzegrywie #depresja #fobiaspoleczna #aspolecznosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f7473d5f49ad326e7b1be2f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz
OP: @Kalafior_Krzys_2: logopeda a jąkanie XDD byłem w wieku 7 lat, ale logopeda ci na to nie pomoże. Nie wiedzą na czym ten problem polega i każą ci czytać jakieś teksty na głos XDD Są terapie, no kiedyś nie wytrzymam i będę musiał iść, choć boje się że nie podziała.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mój były już chłopak jak była mały to się bardzo jąkał. Zawziął się i zaczął nagrywać się na magnetofon, gadał, czytał, śpiewał. Teraz w życiu byś nie pomyślał, że miał kiedyś takie problemy. Jest bardzo wygadaną osobą, z dobrą dykcją i ładnie śpiewa :) Przede wszystkim zacznij działać, nie czekaj.
  • Odpowiedz