Wpis z mikrobloga

Mirki Mirki please help! Gówniak ma konsolę #playstation #portable Go (takie małe gówno z guziczkami) i sobie usunął wszystkie gierki jakie dostał wraz z konsolą od poprzedniego właściciela (właściciel nie do wytropienia). Trzeba mu jakieś gry na to przywrócić, na necie są konta PS z grami, czy jak kupię konto z grami na #psp to to będzie działać na PSP GO? Czy konto musi być dokładnie z PSP GO? Nie da rady kupić mu tej ilości gier nowych jak każda blisko 100zł kosztuje a on pogra we wszystko poza tetrisem.. Please bo mi gówniak spokoju nie da ;(
  • 37
@vieniasn: Jak mogę sprawdzić czy przerobiona? Pobrać coś i spróbować zainstalować? Ewentualnie mogę 50zł wydać na jakieś gry z drugiej ręki ale wszystko na OLX odbiór osobisty, co to za czasy żeby gierki nie można było z neta pobrać?

@Defender: sprawdzam
@Plotkova99: W sumie na PSP Go tylko cyfrowe wersje (ale czy PS Store na tym jeszcze działa?) albo CFW (nie jest to trudne do zrobienia samemu, ale pamiętaj, że to koniec końców nadal piractwo). Wersja Go pozbawiona była napędu UMD i faktycznie była sprzedawana z wgranymi cyfrowymi wersjami popularnych wówczas gier.