Wpis z mikrobloga

@SentineI: ale zapewne te 'sposoby' sa niedostępne dla zwykłego zjadacza chleba, który nie miał do tej pory do czynienia z FIlipinami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym razie zazdro, ja wciąż czekam aż jakiekikolwiek kraj w azji pld-wschodniej się otworzy
@SentineI: Wiem, że to dziwnie brzmi ale chcę powoli przenieść środki z Filipin do Polski a transfer pieniędzy poza Filipny jest o wiele trudniejszy/droższy w porównaniu z transferem na Filipiny. Jeśli potrzebujesz wymienić złotówki albo euro na walutę lokalną to możemy się dogadać.
@xz2580: mozesz wymienic na filipinach na gotowke, zamienic se na euro. spakowac w walizke, wziac do polski. mozesz brac ze soba ile chcesz kasy, ale jak masz powyzej 10k euro po prostu deklarujesz i tyle. jak sa to srodki z legalnego zrodla, to wwozisz se do pl tak o.
@xz2580: mozesz se tez przygotowac jakies wyciagi z banku z ostatniego pol roku czy roku. jak dostawales gotowke, to moze jakies umowy z tym zwiazane czy cos jako podkladke na te kase. Przy wiekszej ilosci kasy pewnie i lepszy kurs w kantorach dostaniesz tez.