Wpis z mikrobloga

Moderator to mocno lewicowy dziennikarz który momentami sam się włączał w dyskusję - to już nie moderacja wg mnie. Było też kilka pytań o fejkowe akcje których nawet nie zdementował.


@gloria_alleluja: Mocno lewicowy dziennikarz pracujący od 17 lat w Fox News xD

Skąd wy bierzecie te bzdury?
  • Odpowiedz
@rzep no jest jakiś jeden koleś który spamuje jakiś tag i dostaje 5 plusów i co to znaczy? Nie ma go w gorących, nie ma tego na głównej.
Zrozumiałym byłby ból dupy gdyby były już 3 znaleziska na głównej o miażdżącej wygranej Trumpa, ale nikt jeszcze nic nie spłodził. Jak zwykle macie urojenia
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet to, że są w podobnym wieku to właśnie argument z dupy. Mi chodzi o stan zdrowia tego faceta. Poszukaj na YT, tam są ewidentnie jakieś problemy neurologiczne. Nie ważne czy spowodowane wiekiem czy chorobą. Ktoś taki może sobie najwyżej zarządzać ogródkami działkowymi a nie takim molochem jak USA.
Jak pisałem wcześniej: bardzo na rękę tym którzy będą manipulowali.
  • Odpowiedz
CSPAN: Trump (53% Trump; 29% Biden)

Telemundo: Trump (66% Trump; 34% Biden)


@smectowy_wojownik: Przecież to były sondy na twitterze xD

To tak jak Korwin wygrywał większość konstytucyjną w internetowych głosowaniach.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? w ogóle to oni są tak starzy, że to jest aż śmieszne, ale Biden już nawet nie jest śmieszny tylko przerażający. Gościu już dawno nie ogarnia co się dzieje. W PL wszystko jest możliwe, ale w niektórych krajach to już by mu prawo jazdy zabrali i nie dopuścili do wykonywania niektórych zawodów.
  • Odpowiedz