Wpis z mikrobloga

  • 0
@MichalLachim nawet nie kliknąłeś, albo po prostu nie znasz angielskiego jak wiele prawaków

In a bipartisan grilling of Michael Pack, the new head of the US Agency for Global Media (USAGM), in the House Foreign Affairs Committee, members of Congress finally owned up to the significant role agents of the American government and official media had played in fomenting unrest in Hong Kong, not only during last year’s protests and riots, but
  • Odpowiedz
  • 0
@Ofacet to powiedz mi panie, jaki reżim zabił dziennikarza w Turcji, który pisał prawdę o Ujgurach? Komu było to nie na rękę? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
informacje o Chinach pewnie bierzesz z kraju który jest dla nich geopolitycznym przeciwnikiem i to do tego z mediów korporacyjnych. To musi być prawda! Amerykanie zabijali Arabów w Afganistanie, Syrii, Libii, Iraku i Iranie, ale nagle jakimś cudem solidaryzują się z tymi w Xinjiang ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@MichalLachim
  • Odpowiedz
  • 4
@rzuberbozy Nie wiem o co chodzi, nie rozumiem pytania, więc się pytam co to ma do czegokolwiek?

To że Chiny są totalitarnym, morderczym reżimem jest faktem. I wygląda na to że wolisz żeby Hong Kong zamiast niezależności był pod chińskim butem.
  • Odpowiedz
  • 1
@RandomowyMetal Owszem, są tam obozy reedukacyjne w celu zwalczenia ISISowskiego ekstremizmu, by w Chinach nie było drugich Filipin. A widziałeś jak te obozy wyglądają? Bynajmniej nie ma przymusowych sterylizacji jak w USA. Skoro jesteś taki big brain, to mi powiedz dlaczego kraje arabskie nie wyrażają zaniepokojenia działaniami Chin wobec ujgurów, a robią to tylko kraje imperialistyczne które zabijają Arabów od dobrych 200 lat?

uchodźca z ZSRR, dziennikarz i obserwator działań Chińskich wobec
rzuberbozy - @RandomowyMetal Owszem, są tam obozy reedukacyjne w celu zwalczenia ISIS...

źródło: comment_16014451164issjeN2eKt5dE5PqOiVsM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@RandomowyMetal Czyżby coś się nie zgadzało w propagandzie antychińskiej, skoro świat muzułmański nie ma obiekcji? Odpowiedz sobie sam :* jedyny kraj arabski jaki nie popiera działań Chińskich to Katar w którym są amerykańskie bazy, to tylko przypadek xD
  • Odpowiedz