Wpis z mikrobloga

Zaczynamy od okolic Czorsztyna. W sumie zacząłem wcześniej, bo z Zakopanego - jak zwykle. Ale akurat od tego momentu zaczynają się zdjęcia.

Na początek polecę muzykę, która towarzyszyła mi przez cały czas. Może komuś podpasuje :D

Swoją drogą mój ulubiony set. Najbardziej nostalgiczny :D

No to start. Powyżej widać drogę dojazdową a poniższe zdjęcie to już początek dróżki do naszego pierwszego widoczku
HulajDuszaToLipa - Zaczynamy od okolic Czorsztyna. W sumie zacząłem wcześniej, bo z Z...

źródło: comment_1601405841nYO8YD38dZikqFW9JbUltO.jpg

Pobierz
Szybki obrót za ramię, a tam widzimy wieś Maniowy. Takie to miejsce ciekawe, że powstało w ramach przesiedleń, gdy robili zalew Czorsztyński. Ponoć na początku było tam ciekawie, gdy ludzie z nawykami typowo wiejskimi (gospodarstwa w odległości powyżej kilkuset metrów), zostali zmuszeni mieszkać dom w dom z innymi, na małej przestrzeni :D

No, ale pomijając historię - całkiem fotogeniczna wioska
HulajDuszaToLipa - Szybki obrót za ramię, a tam widzimy wieś Maniowy. Takie to miejsc...

źródło: comment_1601406090d5SoeoIDXplVyQSLEBp7yu.jpg

Pobierz
Czas na widok docelowy :D Wypatrzyłem sobie go już dawno i tak co jakiś czas przyjeżdżam, próbując szczęścia z warunkami fotograficznymi. Ale ciągle niedosyt :C

A co widać? Tatry widać w jednym z najładniejszych wydań. Tylko dziś słabo wyeksponowane. Ale to najdalszy plan. Potem widać Niedzicę, że miejscowość a tu całkiem blisko są ruiny zamku w Czorsztynie. Czego chcieć więcej :D
HulajDuszaToLipa - Czas na widok docelowy :D Wypatrzyłem sobie go już dawno i tak co ...

źródło: comment_1601406963iFUySHPUyFQqOsTonG54YD.jpg

Pobierz
Słonko już zachodzi. Jakoś tak ładnie. Ogólnie mało kto wie, ale gdy od dziecka mieszkasz w Zakopanem, czyli takim dołku, gdzie słońce zachodzi już pół godziny przed prawdziwym zachodem, to widok zachodzącej przy horyzoncie kulki słońca odbierasz jako coś pięknego i niesamowitego. Również wyjątkowego. Tak samo z resztą jest z widokiem bezkresnej dali, typu płaski horyzont, lub morze. No przynajmniej ja tak mam :D

Tu na zdjęciu jeszcze mała niespodzianka. Wprawne oko
HulajDuszaToLipa - Słonko już zachodzi. Jakoś tak ładnie. Ogólnie mało kto wie, ale g...

źródło: comment_1601407467q523qGKgcWlFANcO8OSGwH.jpg

Pobierz