Wpis z mikrobloga

@Koczi_92: Ja bym powiedział, że wzrost cen objawi się ponieważ:
1) upgrade składu
2) ludzie już odebrali w czwartek rano paczki za Fut champions/Division rivals i wieczorem sytuacja na rynku powinna się delikatnie unormować z racji SBC "wazne mecze" o 19.
3) późny wieczór środa - ludzie robią potencjalne inwestycje pod SBC i zakladaja, ze bedzie znaczny spadek cen w czwartek rano po nagrodach

Kiedy najlepiej kupowac?
Tak jak mowisz w
@wicked93: 3. No hype na inwestycje też robi swoje. W środę spóźnialscy mogą szykować się na Ważne Mecze (choć to już jest mniej oczywiste) i pod piątkowy event (o ile się zbliża). :)

Czynników można wymieniać więcej, ale te na filmie są tymi głównymi, cyklicznymi (tygodniowo) i najprostszymi do przekazania/zrozumiena. :)
@Koczi_92: obejrzałem, wszystko ogólniki, podstawy, jest kilka sposobow na fajny handel fajny zarobek ale nie będę się Nim dzielił, gdyby był znany na szerszą skalę by nie działał, to moja prawda Fify :D
@Luki0407: oj niee byczq. -1

Nie mówię "znam metody, ale nie powiem", tylko "znam metody, ale zamiast przedstawiać każdą z osobna, to powiem Wam jak działa rynek i jak to zrozumiecie, to tłumaczenie metod krok po kroku nie będzie potrzebne".

Po co nagrywać 10 poradników w stylu:
- kup w czwartek, sprzedaj w piątek
- kup w weekend bo strzelił 3 gole, sprzedaj w środę bo dostanie IFa
- kup przed
@Koczi_92: nie zrozumiałeś mnie. Ja znam trochę metod, jest trochę ludzi którzy rozumieją zaleznosci co i jak na start, bez sensu jak by ta wiedza była dostępna dla szerszego grona bo by nie działała, to nie było nawiązanie do filmu.