Wpis z mikrobloga

@clbg ja mogę polecić TCL Robią naprawdę dobre telewizory w cenie mniejszej od innych. Takie telewizorowe Xiaomi w czasach swojej świetności ( ͡º ͜ʖ͡º) W jednym ekranie dolby Vision, HLG, hdr, hdr 10+, Dolby atmos. Cud miód i orzeszki. Tym bardziej te nowe wersje, C71 oraz C81 (to samo tylko z wbudowanym soundbarem i 120fps) robią robotę.
@Damianooo_421: Z tym największym to się troszeczkę - ale mało - pomyliłeś, bo ciągle największym jest Szajsung, który ma 17-20% zależnie od źródła danych.
Ale TCL się mocno pnie w górę i przez ostatnie kilka lat prześcignął LG, a teraz mając te 12% bierze się za Samsunga. Głównie robią tak jak Xiaomi robiło w telefonach - sprzęty podobnej jakości, ale dużo tańsze. Widać po recenzjach na RTings, że ich panele po
@Jack0wy: ja mialem pecha i w ciagu 6mcy 3x w serwisie, ktory 2x wmawial, ze mi sie wydaje :), z lg kupionym rownolegle zero problemow. Choc pewnie mogloby by byc oswrotnie. Mnie bardziej podejscie serwisu zniechecilo do Sony niz to ze sie zepsul. Mogli wymienic a niestety lecieli w kolki trzymajac tv po 3 tygodnie za kazdym razem