Wpis z mikrobloga

#kalistenika #streetworkout #mikrokoksy i w sumie trochę #gimnastyka tym razem nawet :D
W zeszłym tygodniu odkryłem, że potrafię zrobić muscle upa na kółkach gimnastycznych xD aż żal było tego nie wykorzystać xD więc wczoraj sobie spróbowałem takie moje pierwsze combo na kółkach :D okazało się też, że iron cross mi wychodzi (#!$%@?, bo #!$%@?, ale jak na pierwsze próby to jestem zadowolony xD). A w planche regres mocarny xD
Jazon - #kalistenika #streetworkout #mikrokoksy i w sumie trochę #gimnastyka tym raze...
  • 20
  • Odpowiedz
@Gacrux: może kiedyś jak krzepy, mobilności i rozciagniecia nabiore, zawsze to jakaś odmiana xD laski hardkorowe rzeczy na tym robią, na pewno jest to ciekawsze niż pompowanie bicepsa co drugi dzień xD
  • Odpowiedz
@Jazon: co będę strzępił ryja na typa w internecie. Może wyjść na twoje. Wszystko mi jedno. Myśl sobie też co tam chcesz. Jeśli chcesz mnie w jakąś dyskusję wciągnąć albo przekonać do jakichś tam swoich, jak widać popartymi solidnymi, merytorycznymi argumentami racji, to raczej się nie uda, bo mi się po prostu #!$%@? nie chce. I tak za dużo czasu poświęciłem na tą jałową gadkę.
pozdrawiam
  • Odpowiedz
Dobra forma, ostatnio kupiłem kółka żeby coś innego poćwiczyć, i kto nie próbował ćwiczyć na kółkach to nie zdaje sobie sprawy jaki jest słaby :D
Głupie dipy, pompki pokazują jak słabym sie jest żeby utrzymać stabilność.
Tego iron crossa to ćwiczyłeś jakoś specjalnie ? czy tak po prostu kozak forma ?

@Jazon:
  • Odpowiedz
@Blaczarny: +2kg aktualnie się zrobiło, czyli 74kg xD
@arek0092: ja jestem po nawykowym zwichnieciu barku, miałem artroskopie xD lekarz mi mówił, że mogę zapomnieć o podciaganiu xD pewnie kwestia czasu jak mi coś kiedyś jebnie znowu, ale narazie jest ok xD
@marausz: od czasu do czasu coś tam sobie wlece na kółkach, masakre robią xD w zeszłym tygodniu odkryłem, że potrafię muscle upy na nich xD a wczoraj, że
  • Odpowiedz