Wpis z mikrobloga

Cześć, Mirki. Zainspirowana tym wpisem mam pytanie do osób, które kupiły mieszkania od Budimexu - jesteście zadowoleni, odbiór był bez problemu czy były jakieś fuckupy?

Zastanawiam się nad zakredytowaniem na całe życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i kupnem mieszkania od nich we Wrocławiu, ale to ich pierwsza inwestycja mieszkaniowa w moim mieście i nie mam porównania.

Z tego co wygooglałam, to Budimex wybudował: Nowe Ogrody i osiedle Maraton w #poznan, Osiedle Olbrachta, Atelier Residence, osiedle na ul. Górczewskiej i na ul. Siennej, osiedle Murano i osiedle Pod Słońcem w #warszawa, a także Arboretum w #lodz i Osiedle Nad Wilgą w #krakow ʕʔ

#mieszkania #nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #budimex
  • 14
  • Odpowiedz
@austra: łatwiej wyegzekwować poprawki od dużego dewelopera niż małego. Jak kupiłem mieszkanie od dużego to tylko mailowo pisałem że to/tamto do poprawy i za jakiś czas ktoś przychodził i poprawiał. Jak kupiłem od małego to najczęściej orzychodzili po wysłaniu poleconym wezwania do naprawy. Kazda inwestycja to odzzielna historia.
  • Odpowiedz
@austra: Budimex w ostatnim czasie w Poznaniu wybudował Gąsiorowskich 4, czy Milczańską 3. Nowe Ogrody to Proxin a Maraton, to bodajże Emmerson. Wracając do Budimexu, nie ma tragedii, ale nie ma też co ich wychwalać.
Największym minusem w moim przypadku było to, że niektóre zmiany lokatorskie okazały się niemożliwe do wprowadzenia (mimo, że początkowo nie miał to być problem). Po za tym sporo niedoróbek (ale tak jest wszędzie), choć ściany
  • Odpowiedz
@austra w Poznaniu na smolnej, chów klatkowy (pogadasz na luzaku z sąsiadem z bloku naprzeciwko nawet specjalnie nie podnosząc głosu), same miejsca dla niepełnosprawnych (jak znajomi wbija do ciebie to czeka ich cardio), #!$%@? wjazd do parkingu podziemnego (zbyt stromy, auta trą).
  • Odpowiedz
@markkk92: Jeśli już, to raczej coś w stylu bezpłatne miejsce postojowe, jedno obowiązkowe miejsce w garażu do wykupienia zamiast dwóch itd... Nie liczyłabym na nic więcej. Widziałam teraz nawet, że gdy we Wrocławiu opublikowali mieszkania na sprzedaż w ramach III etapu Nowego Grabiszynu, to po kilku dniach podnieśli ceny. Np. to mieszkanie było jeszcze kilka dni temu za 402.948,00 zł (7800 zł za metr2), a dziś jest już za 408114,00
  • Odpowiedz