Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xVolR: no trochę kicha. Ale ja już stary jestem i mieszkałem 10 lat w miescie. Sytuacja wygada tak: 20 km do dwuch gownomiast, do szkoły wstawanie o 6 przez gimnazjum i średniej żeby na PKS się wybrać, sklepu stacjonarnego brak, liczba osób 100, znieczulica, alkoholizmu trochę, dużo ludzi pracuje zamiast gospodarzyć, ludzie nie są tak biedni jak to wygląda na zdjęciu - to dom starego kawalera na emeryturze, a ten czerwony
  • Odpowiedz
@Blueweb: przecież tutaj wystarczy kupić kilkadziesiąt tuj 3-metrowych (bo małe wolno rosną) żeby odgrodzić się od sąsiadów, wykarczować te krzaki po prawej (razem z tym drzewem przy budynku), wejście do piwnicy wyczyścić i odmalować (poszukaj jak inni mają zrobione), kreta wypędzić, a na piwnicy dosiać trawy i często podlewać, bo woda nie będzie się tam trzymać. O trawnik ogólnie też możesz zadbać - na wiosnę jakieś oprysk od ziela i regularne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przeczki: no faktycznie z jednym się zgodzę, że przydało by się odgrodzić od tego somsiada bo widok jego posiadłości jest przygnębiający.

Co do drzewa przy budynku to bez który daje sporo owoców i pięknie kwitnie więc nie do usunięcia.

A piwnica jest super, daje poczucia, że to skansen :).

Trawnik... Wiesz tam czasami traktorami się jeździ więc nie ma sensu tego "pucować". Zgodzę się z tym, że ładna trawka by fajnie
  • Odpowiedz