Wpis z mikrobloga

@darjahn: No zeby cie nie sklamac na chyba 8 stronach zapisalem sie do newsletera o alertach gdyby produkt byl znowu dostepny ;D dziwne strasznie, w uk produkt kosztuje 5 funtow a w polszy na allegro janusze za 110 zl sprzedaja
@Mystogan: @emdeee: 110 to przeginka ale w marcu sama myślałam o tym czy nie kupić za 25 z deciem i nie sprzedawać za 50-60 na allegro ale fakt że kupujący czekali na swoje zamówienia 1-2 miesiące mnie zniechęcił. Jak są braki od maja to ludzie kupią nawet za 110.
@Mystogan: nie ma go na razie nawet na stronie producenta bo coś tam sprowadzali z Azji (nie wiem czy składniki czy np coś do produkcji opakowań bo nie doczytałam) wpadł wirus i dlatego są braki w produkcji. Pozostaje czekać bądź kupić drogo na allegro, ale szczerze to bałabym się podróbek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ZjemCiBuraki: No wlasnie zamowilem na ebayu i dostalem podrobke ;) chlop mial dobra mega dobra renome jesli chodzi o opinie a w ciagu kilku dni jedyne jakie opinie dostawal to same negatywne wiec nie wiem czy on specialnie wiedzial ze to podrobki czy nieswiadomie je wystawial, ja odrazu poznalem ze to podrobka, moge ci foty na priv podeslac
@Mystogan marka the ordinary nie wypełniała umów z klientami i podejrzewam, że mają dużo pozwów. Produkty najlepiej zamawiać z ich oficjalnej strony brytyjskiej, bo na polskich stronach raczej w najbliższym czasie się nie pojawią