Wpis z mikrobloga

@odyn88:
byłem w vectrze pare lat temu i zawsze o 2:00 robili jakieś przerwy serwisowe niezapowiedziane praktycznie co noc.
Pewnie wrócili do starych zwyczajów.

UPC dupy nie urywa też co chwila awarie ale losowo a nie awarie #!$%@? synchroniczne
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@odyn88: już myślałem, że to moj router albo pinhole odwalają ciągle jakiś syf o północy. Ale niee, znowu vectra. To już jest zupełnie nieśmieszne. Od dwóch tygodni co kilka dni po północy jest tango down we #wroclaw. Gdyby jeszcze wysłali jakieś info albo robili to w środku nocy, ale północ to przecież nie jest bardzo późna pora, a tu ani nic obejrzeć ani pokodzić. Ehh
@vin42: Potwierdzam, ja płacę 55 zł za samego neta w UPC i od dwóch lat jak tu mieszkam to ani jednej awarii nie było. Internet zawsze dobrze hula, raz czy dwa może trochę zmulał jedynie - ale nadal działał i można było surfować po sieci.
@vin42: pod tagiem trójmiasto było pełno o awariach uoc. Zresztą nikt z moich sąsiadów nie poleca tego providera, wszyscy uciekli do innych.
Sam, jako osoba pracująca wewnątrz, nikomu bym nie polecił UPC. No ale to już kazdego indywidualna sprawa.