Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Slover: rozumiem, że przed randka z facetem prosisz aby nie dawał kwiatów bo i tak wyrzucisz więc lepiej aby dał od razu co 20 zł. Kwiaty to tylko dodatek do prezentu, teraz ludzie i tak kupują wino i nie trzeba o tym przypominać. Mam ślub w sobotę teraz i jak pomyślę, że mógłbym żądać od gości konkretnych rzeczy to az mnie ściska. Praktyka z tymi misami dla dzieci albo karma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ErikSkurveson: jeżeli wiem, za zamierza je kupic, to proszę albo o takie w doniczce, albo o inny drobiazg. Serio, nie widzę w tym nic kompletnie złego. Za ścięte kwiaty podziękuję, i będzie mi miło, ale jest różnica dostac jeden bukiet, a 20. Musisz sam to przyznać. Lepiej się spozytkuje wino albo pieluchy, niz kwiaty. Nie rozumiem, dlaczego zasugerowanie komus, ze zamiast kwiatów, co innego tez będzie mile widziane jest złe.
  • Odpowiedz
@Kismeth: odwal się od niej, to naprawdę lepsze niż kwiaty. Może jak chcesz, to spytaj się dzieciaków w hospicjum, czy to przypadkiem nie dla atencji te produkty? Może po prostu idź raz w życiu do hospicjum, pogadaj z kimś, popatrz. I tyle.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@r5678 w pracy w trakcie studiów też organizowałyśmy podobne akcje. Może dzięki temu ktoś też pomyśli o wsparciu drugiej osoby.
  • Odpowiedz