Wpis z mikrobloga

@M82A1: ten miocic to wgl jest dziwny, niektóre jego ciosy nie wyglądają groźnie, a kurde są groźne xd, on może stracić, bo to waga ciężka i jednym cepem przegrywasz, takiego khabiba znokautować przy jego stylu, gdzie 3/4 walki toczy się w parterze, gdzie nie masz jak nokautować, dokręcać ciosów tylko bijesz jak leci to powodzenia ko mu załatwić, typa trzeba albo złapać jeszcze w stójce, co nie udało się jednemu z
@M82A1:imo miocic oprócz Jona jones, który nie wiadomo jak się zaprezentuje, to raczej nie ma przeciwnika w swojej dywizji. Ngannou już raz pokonany, bladeys jednopłaszczyznowy, overeem za stary i rozbity, a rozenstruik raczej nie ten level
@Thekamil: nate diaz to khabiba może w jaraniu zielska na czas porobić tylko xd podobno gaethje ostro tam trenuje pod zapasy, naściągał jakichś kozaków akademickich, ale ja khabiba z takim kozakiem gdzieś na yt widziałem, to nie jest ten poziom i podejrzewam, że niewiele mu to da, jak go nie ustrzeli w stójce to zostanie po prostu przewrócony jak każdy, nie wiem kto to by musiał być, żeby wybronić zapasy khabiba,