Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowepaski #pytanie

Czemu dziewczyny tak średnio do 23 lat, nie mają żadnych zainteresowań? Próbowałem o czymś porozmawiać, ale niestety nie ma o czym, zainteresowań brak, nawet nie mają o czym rozmawiać w temacie "mitycznych" podróży, gdzie potrafią tylko zdjęcia zrobić i na wstawić na Fb. Fajniej się rozmawia ze starszymi dziewczynami, bo potrafią mówić o wszystkim, są bardziej otwarte na różne tematy. Czyżby tu grało doświadczenie, czy może im nowsze społeczeństwo, tym bardziej zamknięte w sobie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f71b209f49ad326e7b1b9b7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania nigdy nie zrozumiem tego, że ludzie mówią, że interesują ich "podróże". no spoko, gdyby to była podróż w jakieś dzikie miejsce to ok - chętnie posłuchałabym na ten temat, ale jak można twierdzić, że kOcHa SiĘ pOdRóŻoWaĆ jeżeli rozumie się przez to głównie szukanie fajnych miejsc do foteczek, które później wlatują na Instagram/Tindera/Facebooka? xD
nigdy nie zrozumiem tego, że ludzie mówią, że interesują ich "podróże"


@Dajciespokuj: Ale wiesz, że można interesować się podróżnikami i ich wojażami nie opuszczając nawet swojej piwnicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@shpaq_ ale mówimy tutaj o tak przyziemnych rzeczach jak podróże czy wspomniana siłka, nie o wyprawach w kosmos, więc raczej naturalnym dla człowieka jest dążenie do wykonywania rzeczy leżących w obszarze jego zainteresowań.

już pomijam fakt, że w moim komentarzu nie kwestionowałam odbywania podróży jako czynności tylko raczej cel tych podróży, tj. wpisywanie gdzieś tam, ze interesują Cie podróże gdy tak naprawdę chcesz pochwalić się zdjęciami w mediach społecznościowych a nie dowiedzieć
@Dajciespokuj: Podroze moim zdaniem wcale nie sa takie przyziemne, ale to tylko ja.

Zgadzam sie.

Kwestionowalas jedno i drugie, ale faktycznie Twoj akcent byl na cel wspomnianego podrozowania. Moim zdaniem nie ma nic zlego w chwaleniu sie fajnymi fotkami z fajnych miejsc. Sam tego nie robie, ale rozumiem, ze ktos moze miec potrzebe. Ludzie zawsze lubili byc podziwiani i miec poczucie, ze sa lepsi od innych. Nic mi do tego.

To
Absolutnie nie miałam na celu umniejszania czyimś zainteresowaniom jeżeli >faktycznie< takie są. Moje też nie niczym wyjątkowym. Co do zdjęć - miałam, chcąc nie chcąc, w swoim otoczeniu kobity, które pół dnia zagramanicom spędzały na przygotowywaniu się do zdjęć, drugie pół na robieniu zdjęć a wieczorkiem odbywała się ceremonia wyboru fotek popijając Aperolka. Może stąd moje negatywne nastawienie :D
@shpaq_
@Dajciespokuj: Spoko. Czepilem sie pro forma, niekoniecznie slusznie jak widac. No offence.

Tez znam podobne i z grubsza z tego powodu z nimi nie wyjezdzam.

Widzialem kiedys w hotelu smieszna akcje. Pora sniadaniowa, zszedlem na kawe, a na dole gromada dziewczat ustawia sniadanie na swoim stole. Wypilem, wyszedlem na spacer, zeby troche zglodniec. Wrocilem po mniej wiecej godzinie i wtedy juz trwala sesja zdjeciowa ustawionego jedzenia. Zjadlem swoje i dopiero jak