Wpis z mikrobloga

Według mnie bnt ma w #!$%@? szczęścia, że jeszcze nie spadł. Uważam, że jego doświadczenie, treningi itd pomagają. Tak, macie rację. Ale nadal jest tyle niewiadomych np. zwierze, jakaś wada konstrukcyjna, zasłabnięcie, podmuch wiatru itd. Wszystko się może zdarzyć. Nie wiem czy się zgadzacie, ale przy każdym wejściu jest większa szansa że spadnie niż wejdzie. Nie ważne ile się będzie przygotowywał. Może nawet przygotowywać się 5lat, jak raz mu zabraknie szczęścia które odgrywa najważniejszą kwestię to spadnie. Może wchodzić już tysięczny raz, zabraknie szczęścia i poleci. Współczuje rodzinie i bliskim znajomym bo to co typ wyprawia to pewnie karuzela zawału. Gdyby był dla mnie bliską osobą odciąłbym wszystkie kontakty, żeby nie przeżywać tej karuzeli.
#bnt
  • 17
@Lopata997: robi to co lubi xDD Ładnie absurdalnie to brzmi. Skoro tak lubi to, to niech zbuduje ściankę na podwórku która sięga 200m a nie wpieprza się na wieżowce i służby muszą się z nim użerać. Z charakteru wydaje się ok, osobiście nie znam więc trudno ocenić jaki jest poza kamerami. Ale popieranie tego, co robi

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NickciN: co do sluzb tu się zgodzę.. Z tym też mam problem, że jak wchodzi na obiekty typu Mariott, albo właśnie ten z dzisiejszego odcinka to zawsze karetki, straże itd (które muszą zareagować) a takie jednostki mogą być potrzebne w innych moejscach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NickciN: tak jest ze wszytskimi sportami ekstrymalnymi, chcoiaz ten to jest chyba hyper ektrymalny.
Spdschrony, bungee, wspinaczka, wszelakiego rodzaju wyścigi.
Możesz być dobry, a nawet bardzo dobry, przygotowywać się latami, ale losowych czynników nie jesteś w stanie wszytskich przewidzieć. I wszyscy ci ludzie zajmujący się taka forma rekreacji zdają sobie sprawę z podejmowanego ryzyka. Także luzuj majty. Nie wychodź z domu, bo też nie lrxeiwdzisz, czy cie spadająca gałąź nie zabije.
@EndTheMatrix: dlatego w życiu bym mu tego nie zakazał, niech wchodzi. Ale kontakt bym urwał ze swojej strony. @lukasz67: to nie jest to samo. Gdyby to miałoby być to samo to zaraz napisze ktoś, że krojenie ogórka jest niebezpieczne bo nóż może spaść na podłogę, my się poślizgniemy i polecimy na nóż który przebije serce. To nie jest to samo.... @Konigstiger44: nadal uważam, że może i trenować 10lat. Jest
@NickciN i co z tego wybrał takie hobby a nie inne, ryzyko jest wpisane w tą zajawkę. Lepiej umrzeć robiąc to co się kochana niż wegetować całe życie w strachu przed czymkolwiek ¯_(ツ)_/¯
@NickciN bnt wchodzi na proste obiekty, o raczej niskim/średnim stopniu wspinaczkowym. Małpy robią o wiele bardziej hardcorowe rzeczy niż ludzie i przez to, że nie rozmyślają czy ptak je #!$%@?, albo czy zemdleją udaje im się przeżyć, wykorzystują adrenalinę. Adrenalina jest po to, żebyś właśnie nie zemdlał, żebyś mimo wszystko nie spadł, żebyś przeżył. Są ludzie, którzy bez zabezpieczeń wspinają się po ścianach, które są pod kątem ostrym od podłoża, mniej więcej