Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracowałem w Niemczech, żeby zapewnić dobry byt naszej rodzinie, mamy dwójkę dzieci. Wracałem raz na weekend.
Raz dostałem sms-a od dobrego kolegi, że inny sąsiad coś często przychodzi do naszego domu w ciągu tygodnia. Zainstalowałem kamery w sypialni. Mam nagrane na kamerze jak żona mnie zdradza z sąsiadem. Wyrzuciłem żonę za drzwi. Powiedziałem, że dzieci mogą zostać ze mną, ale ona mi ich nie dało więc się zgodziłem. Na całej wsi zawrzało, że jak to wyrzuciłem żonę z dziećmi.
Najpierw dzwoniła do mnie teściowa, żebym się "opamiętał", wysłałem nagranie ze zdrady i napisałem, żeby sobie szła do sąsiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@?ę, zostaję w Polsce. Pieniędzy mam wystarczająco, z dzieciakami się spotykam co drugi dzień. Synek ma 6 lat, córeczka 4, więc nie wgłębiam ich w zdradę. Synowi tylko powiedziałem, że jego matka wybrała kogoś innego niż mnie i że takie rzeczy się zdarzają w życiu. Nie będę go nastawiał przeciwko jego matce.

Będę zakładał sprawę rozwodową z orzeczeniem o winie żony.
Jeszcze muszę testy na ojcostwo zrobić, żeby być pewnym czy moje dzieci są na pewno moje, a tak poza tym to chyba tyle. Pracę mam załatwioną. Nie ma z tego takiej kasy jak w Niemczech, ale poradzę sobie.

#zdrada #zwiazki #dzieci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f703e81f49ad326e7b1b778
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 109
@White_power ludzie, skąd Wy bierzecie takie informacje?? Orzeczona wina w wyroku rozwodowym daje prawo "niewinnemu" małżonkowi do ewentualnych alimentów w przyszłości. Majątek zwykle dzieli się w odrębnym postępowaniu i to jest inna historia. To tak bardzo ogólnie, w Googlach znajdziesz informacje, nie tutaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: pomijając sprawę zdrady to ludzie też mają ciekawe podejście do życia. Ktoś kto ledwo ma kasę na utrzymanie siebie postanawia brać ślub i robić dzieci. Potem jeździ do innych krajów i zostawia tą rodzinę, bo musi im zapewnić byt. Nie chce bronić tej kobiety, bo niezła z niej suka, ale taka zabawa w widzenia co jakiś czas nie może przecież trwać wiecznie. Albo bierzesz ich ze sobą albo ty zdradzasz
@AnonimoweMirkoWyznania: popracuj na baitami. Mądry facet w takiej sytuacji najpierw idzie do adwokata, a dopiero potem mówi o wszystkim żonie. To samo z testem na ojcostwo, chociaż tutaj w Polsce i tak sprawa jest przegrana, bo po takim czasie i tak jesteś i zostałbyś ojcem, nawet jakby wyszedł minus.
@protokol_zniszczen: Tego nie wytłumaczysz. Ludzie mają po +30 czy +40 lat i myślą, że związki na odległość nagle magicznie mają prawo bytu. No niestety ale nie. Jeżeli dom traktujesz jak hotel przesiadując dniami w robocie, ewentualnie wpadasz do niego z częstotliwością rodziny na święta, to nie dziw się, że druga osoba tak naprawdę przestaje cię emocjonalnie potrzebować i chcąc nie chcąc, szuka czegoś innego. Tym bardziej, jeżeli tacy ludzie są ze
@AnonimoweMirkoWyznania: mam kumpla który miał dokładnie to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyjechał za granicę pracować :p

Z tym że wina miała być jego, bo za rzadko był w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie to ciężko to przechodził :p Nie wiem ile wydał na psychologa, ale zdarzało się że musiałem go pilnować :p
Incelizm jest wrogą propagandą. Zniechęcanie do kobiet, zniechęca do zakładania rodzin. To tylko wzmaga depopulację. Nie daj się wrogiej propagandzie...