Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracowałem w Niemczech, żeby zapewnić dobry byt naszej rodzinie, mamy dwójkę dzieci. Wracałem raz na weekend.
Raz dostałem sms-a od dobrego kolegi, że inny sąsiad coś często przychodzi do naszego domu w ciągu tygodnia. Zainstalowałem kamery w sypialni. Mam nagrane na kamerze jak żona mnie zdradza z sąsiadem. Wyrzuciłem żonę za drzwi. Powiedziałem, że dzieci mogą zostać ze mną, ale ona mi ich nie dało więc się zgodziłem. Na całej wsi zawrzało, że jak to wyrzuciłem żonę z dziećmi.
Najpierw dzwoniła do mnie teściowa, żebym się "opamiętał", wysłałem nagranie ze zdrady i napisałem, żeby sobie szła do sąsiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@?ę, zostaję w Polsce. Pieniędzy mam wystarczająco, z dzieciakami się spotykam co drugi dzień. Synek ma 6 lat, córeczka 4, więc nie wgłębiam ich w zdradę. Synowi tylko powiedziałem, że jego matka wybrała kogoś innego niż mnie i że takie rzeczy się zdarzają w życiu. Nie będę go nastawiał przeciwko jego matce.

Będę zakładał sprawę rozwodową z orzeczeniem o winie żony.
Jeszcze muszę testy na ojcostwo zrobić, żeby być pewnym czy moje dzieci są na pewno moje, a tak poza tym to chyba tyle. Pracę mam załatwioną. Nie ma z tego takiej kasy jak w Niemczech, ale poradzę sobie.

#zdrada #zwiazki #dzieci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f703e81f49ad326e7b1b778
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 109
  • Odpowiedz
@svickova: Właśnie zdradziła go żona. #!$%@? mu jeszcze, no dawaj. No ale niebiescy tak mają, zero uczuć, nie to co różowe, które są wierne, oddane i uczuciowe. Przecież nie od dziś wiadomo, że to mężczyźni częściej lecą na kasę. Nie od dziś wiadomo, że to kobiety często wychowują nieswoje dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@White_power: z orzeczeniem o winie babka nie ma szans na alimenty na siebie
Bez orzeczenia o winie może dostać alimenty na siebie na max 5 lat
Z orzeczeniem o winie faceta,babka może dostać alimenty na siebie bez ograniczenia w czasie
To główne różnice
  • Odpowiedz
Tak właśnie mężczyźni są zdolni do miłości xD #!$%@? że wychowujesz dziecko X lat i teoretycznie je kochasz, nie moje to niech #!$%@?, tyle warta ta wasza miłość xD


@svickova: #!$%@?, że suka przysięgała wierność, chłop pojechał zarabiać to można się puszczać takie właśnie jesteście, tyle warta wasza miłość. XD
  • Odpowiedz
@szymon362: nieprawda, zasadniczo wina ma niewiele wspólnego z podziałem majątku. (Może być natomiast jednym z argumentów nierównego podziału, a taki jest z zasady)
Główna różnica polega na możliwości uzyskania alimentów na rzecz małżonka. Jeżeli będą zasądzone:
Moja wina: place na żonę bez ograniczenia czasowego
Bez winy: place na żonę max 5 lat
Wina żony: nie ma szans na alimenty na siebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@LeVr: Statystycznie mężczyźni zdradzają częściej, więc nie dość że nie kochają żon, to jeszcze dzieci:) Ale nie spodziewam się, że jakiś mężczyzna zrozumie, czym jest bezwarunkowa miłość do dziecka.
  • Odpowiedz
@White_power: dlatego mając to na uwadze, przy rozwodzie warto czasem powalczyc (w takiej sytuacji) o rozwód z winy żony. A nie dla świętego spokoju bez orzekania o winie, co jest dużo prostsze. Ale można dostać pozew o alimenty i wtedy plac przez pięć lat na kobietę, która zdradziła.
W mojej sytuacji dowiedziałem się o zdradzie kilka miesięcy po rozwodzie (bez orzekania o winie). Jeszcze ze trzy lata moja była ma prawo
  • Odpowiedz
Tak właśnie mężczyźni są zdolni do miłości xD #!$%@? że wychowujesz dziecko X lat i teoretycznie je kochasz, nie moje to niech #!$%@?, tyle warta ta wasza miłość xD


@svickova: Ja gdybym miał dzieci i dowiedział się, że nie są moje to na pewno bym nie zrywał kontaktu, ale nie czułbym się ich ojcem tylko co najwyżej kolegą / przybranym wujkiem.
To chyba normalne podejście.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z żonką lepiej na wojne nie idź jeśli zależy ci na dzieciach.
Wyjaśniam.
Dla sądu, jeśli chodzi o opieke nad dziećmi, zdrada żony NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA. Może to mieć wpływ na orzeczenie o winie, ale nie na decyzję pod czyją opieką zostaną dzieci.
Rada jest taka, żeby dogadać sie z żoną i walczyć o opiekę naprzemienną. Jeśli jej warunkiem bedzie rozwód bez orzekania o winie - zgódź się.
Bedzie
  • Odpowiedz
@svickova: No skoro nie twoje to pewnie nawet byś nie zaczęła go kochać.
Nie wiem czy wiesz, ale gdy facet zdradzi to kobieta ma 100% pewność, że dziecko nie jest jej. Mężczyźni nie mają takiej komfortowej sytuacji niestety :/
  • Odpowiedz