Wpis z mikrobloga

@tokka: oj ja, tez miałem super pieska, też wabił się Dżeki, zmarł chyba w 2011 roku. Czasami o nim myślę. Niestety zmarł przez chorobę. Ja byłem za mały żeby sie nim zaopiekować, mieszkam na wiosce i nie moglem sam zabrać go do weterynarza.
Niestety ludzie na wiosce sa p----------i i w gole nie dbaja o swoje psy, np moj staty to pewnie chetniej by go zabił niz mu pomógł. Ten
kopyta_doskonale - @tokka: oj ja, tez miałem super pieska, też wabił się Dżeki, zmarł...

źródło: comment_1601197608c2hH3tcnXSy87sRnine9xu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tokka: Mój Czaki (podobne imię do twojego psa) umarł w 2012, miał 15,5 roku a był sporych rozmiarów. Kiedyś się obudziłem i zaspany miałem rozkminę
-gdzie jest mój pies? Czemu nie mam psa?
xD
  • Odpowiedz
@tokka: Trzymaj się mirabelko () przesyłam przytulańca na pocieszenie. Kiedy psiaki, towarzysze naszego życia na czterech łapkach odchodzą to gaśnie część człowieka. Zwierzaki żyją zdecydowanie za krótko :(
  • Odpowiedz
@tokka też tak mam, a najgorsze, że jak byłem dzieckiem, to źle go traktowałem, później już lepiej, ale dalej żałuję :(
Trzeba go było niestety uśpić, bo nie mógł już prawie chodzić, a ojciec, który się nim opiekował, ograniczał się do rzucania mu kadłubów z kurczaka.
  • Odpowiedz