Wpis z mikrobloga

Jeżeli nie lubisz LGBTQ+ przystań na minutkę i przeczytaj jak to teraz wygląda :)

Nie znam bardziej zawistnego. hejterskiego ( hipokryzja w pakiecie ) ruchu niż LGBTQ+. Poczytałem trochę porozmawiałem z ludzi i przed LGBT było LG nie było żadnych flag i ludzie autentycznie walczyli, żeby ich policja nie zamykała i żeby ich inni nie bili i jak to jeden gej ze stanów powiedział "Walczyliśmy, żeby policja nas nie zamykała za ruchanie się w parku" no i spoko, dziś chyba nikt nie myśli, że podawanie hormonów osobom homoseksualnym to było dobre rozwiązanie.
Zresztą później doszły osoby biseksualne i wyszło LGB i to jeszcze miało ręce i nogi. W połowie lat 90 dolepiono literkę T i się zaczęło, a raczej się skończyło bo według LGBTQ+ homoseksualizm już nie jest fajny tzn na tyle nie fajny, że osoba homoseksualna ( gej/lesbijka ) nie byzka płci przeciwnej to jest tym czym prawak dla lewaka czyli faszystą, transfobem i czym tam się chce jeszcze.

Co ciekawe wróciło "leczenie hormonami osób właśnie homoseksualnych" jeżeli taki gej ma jakieś kobiece cechy namawia się go wtedy na pielęgnowanie ich i terapie hormonalną ( najczęściej młode osoby i nie mówie, że ktoś przychodzi i namawia tylko taka presja wykształciła się w środowisku ).

Do tego pisze się cała historię z ludźmi homoseksualnymi na nowo. Nie było homoseksualistów były osoby LGBTQ+ nawet w Oświęcimiu podczas 2 wojny światowej :) Dla tego osoby homoseksualne na zachodzie spieprzają z LGBTQ+ co raz szybciej i częściej tworząc grupy i pokazując, że można się wyrwać z tego bajzlu ( I musze przyznać, że jak zacząłem szperać po forach to z większością osób homoseksualnych które porzuciły LGBTQ+ z jakimi udało mi sie porozmawiać to normalni ludzie z którymi można o wszystkim pogadać i nie mają kija w dupie potrafią się z siebie śmiać, taki kolega gej który zdaniem neuropków nie istnieje) Wracając do sedna sprawy :
Obrazek numer 1 pokazuje, że jak już nie chcesz byc w LGBTQ+ i zakładasz coś swojego to oczywiście jest to - Stowarzyszenie białych faszystów ;)
Obrazek nr 2: Pokazuje, że wszystkie prawa dla Gejów i Lesbijek ( małżenstwo etc. ) wywalczyli im transseksualiści :]

Pozdro i z fartem zachęcam do obserwowania #dropthet

#bekazlewactwa #4konserwy #dropthet
Pobierz rifraw - Jeżeli nie lubisz LGBTQ+ przystań na minutkę i przeczytaj jak to teraz wyglą...
źródło: comment_16011405125vpTmsdiSLljsxmZZwrwlj.jpg
  • 11
@rifraw: Po co znowu piszesz o ruchu LGBT w USA? To nijak ma się do polskiej sytuacji. Tęczowa flaga to 1978 rok.

"Walczyliśmy, żeby policja nas nie zamykała za ruchanie się w parku"

Za to akurat powinna zamykać każdego, co najmniej na 48 godzin. Facet jest mało wiarygodny.

W połowie lat 90 dolepiono literkę T

Odwróć tę dziewiątkę do góry nogami, to wtedy nie będzie to kłamstwo.

bo według LGBTQ+ homoseksualizm
Po pierwsze masz kij w dupie jak widać, po drugie zaczynasz od kłamstwa.Sometime in the late '90s, a few gay rights groups and activists started using a new acronym, LGBT -- adding T for transgender/transsexual. And that's when today's trouble started.

To samo pisze na wikipedii 93 czy 94 rok, a w późnych latach 90 skrót LGBT się już przyją na dobre.

A co do leczenia widzisz, że jest w cudzysłowiu chodzi
@rifraw: https://pl.wikipedia.org/wiki/LGBT ta, jasne...

Po pierwsze masz kij w dupie jak widać,

Powiedział ktoś, kto chyba mieszka na Marsie, bo na Ziemi i tym bardziej w Polsce nie był nigdy.

przez promowanie transgenderyzmu

Ja pierdzielę...Stwierdzenie faktu istnienia zjawiska jest jego promowaniem? Presją? Co?

Napisz jeszcze, że branie blokerów/hormonów nie spowszedniało i nie rozpowszechniło się,

O ile wiem, zajmują się tym lekarze.

A najwieksza organizacja #walkaway ma od kilku do kilkunastu tysięcy
@Ekspert_od_niczego: No to własnie ci dałem. Chodziło mi o ten poczatek gdzie wyzywają go od rasistów itd kiedy, mogli wejść do środka na debate i tam wszystkich zaorać. Ciekawe czemu nie weszło ?

I co niby takiego pisze na wikipedii, że jest przeciwko komu protestować ? Bo uważa, że CNN to prawnie mózgu czy, że Alex Jones wpłacił im kase ?xD