Wpis z mikrobloga

Piękna historia miłości, odrzucany i pogardzany przez jej gadzi mózg spermiarz orbiter został w końcu zaakceptowany gdy okazało się że na jego konto zaczęły spływać bajońskie sumy. Roccuzzo była wtedy z związku z innym mężczyzną jednak po przyjeździe swojego przyjaciela z dzieciństwa zrozumiała że to leo jest tym jedynym xDDD
#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
U.....t - Piękna historia miłości, odrzucany i pogardzany przez jej gadzi mózg spermi...
  • 34
@77023: na takiej zasadzie możesz zdyskredytować w ogóle jakiekolwiek uczycie. Poszedłem na siłownię by bardziej podobać się laskom i to działa - ok ale one nie chcą Ciebie tylko Twoje mięśnie, gdybyś im się podobał to wcześniej też by się Tobą interesowały. Skoro Leo nie zauważa różnicy między miłością partnerki do niego, a do jego statusu, hajsu i jest szczęśliwy - to jaka jest różnica?
@YodaMonster: akurat mięśnie to ty, bo na czym innym się znajdują, a pieniądze? Przy obecnym systemie i odpowiednim oskarżeniu mogą znaleźć się u niej. Już są kraje takie jak Kanada, gdzie po jakimś czasie mieszkania razem nawet bez ślubu w razie rozstania jesteście traktowani jak małżeństwo. Prędzej, czy później dotrze to do nas.
@77023: Naturalnym następstwem relacji damsko-męskiej jest ślub i zapewnia pewne poczucie bezpieczeństwa obojgu. Osoba taka jak Messi nie potrzebuje może bezpiecznej relacji bo na miejsce jego partnerki znajdzie 50 innych - ale właściwie możemy o każdej powiedzieć że poleciała za kasą. Ma zostać do końca życia sam?

Przeczytałem kiedyś teorię że ludzkie osiągnięcia (dowody na intelekt, przedsiębiorczość, czasem wygląd) są jak pawie pióra. Po prostu zaawansowany pokaz możliwości przeprowadzony by przyciągnąć
@YodaMonster: nie mówie, że ma do końca życia zostać sam, nie mówie o mężczyznach takich jak Messi, którzy są w stanie wzbudzić szczere pożądanie u kobiet. Mówie o takich jak ja, którzy mogą nauczyć sie robić pompki na penisie, a i tak żadna kobieta nas szczerze nie będzie chcieć, jesteśmy co najwyżej kandydatami na bankomat samobieżny. Tacy jak ja muszą odpuścić sobie związki, bo zwariują. A wszelkie siłownie, czy pomnażanie majątku
@YodaMonster: da sie po twoim dotychczasowym życiu, jeśli cały czas byłeś odrzucany przez kobiety z różnych środowisk znaczy nie ma dla ciebie opcji. Jednak najpierw musisz spróbować, bo stwierdzenie, że 10 dziewczyn z tej samej grupy mnie odrzuciło, więc nie ma dla mnie szans jest debilizmem i w rzeczywistości marnowaniem potencjału.
@77023: Do tego zmierzam, w momencie w którym odrzuciła kogoś każda dziewczyna możesz uznać że była zbyt mała grupa badawcza, za mało prób i wciąż wierzyć że gdzieś tam jest ta jedyna która zaakceptuje wady i dostrzeże prawdziwy potencjał. Szczęście to idealny balans między oczekiwaniami, a stanem rzeczywistym - stopniowo zmniejszając oczekiwania w końcu znajdziesz najlepszą dla siebie opcje i nie zawsze musi to być samotność. Każda kobieta musi z kimś
@YodaMonster: nie ma co sie męczyć ze skrajnie nieatrakcyjną w osobistej ocenie osobą, bo nie będziesz w takiej relacji szczęśliwy. Marnujesz tylko czas drugiej osoby, która może znalazłaby kogoś kto by ją w pełni docenił. A co do moich standardów celowałem w normalne dziewczyny, często deski i tzw płaskodupia, byle nie skrajnie otyłe( te kilka kilo za dużo mogły mieć), występowanie trądziku( byle nie skrajnego) i innych drobnych niedoskonałości mi nie