Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chciałem sobie zamówić preordera AC: Valhalla. Myślę wezmę na Epicu, bo mam tam już Origins i Odyssey i jeszcze kupon na 40 zł. Pozostałe mam bezpośrednio na uplay. Jeb, 400 zł xD No, sorry, ale nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) A wy się tu śmiejecie, że na PS5 gry po 350 zł. Well, welcome to 2020 #pcmasterrace #egs #epicgames #epic
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Areooo51: @NoKappaSoldier73: Gold Edition? Dodatki w przypadku dwóch poprzednich części bardziej mi się podobały od podstawki. Myślałem, że standard będzie za 250, a gold jakieś 320. 280 z kodem bym mógł dać, ale 4 stówy to przegina.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@micin3: A to od niedawna chyba, bo jak uplay+ wchodził to tylko golasy były. Z tymże też jest kwestia tego, że te dodatki nie wychodzą na raz, tylko w częściach przez parę miesięcy, więc jak chciałbym grać od premiery to się nie opłaca. Poza tym wolę już mieć grę do konta przypisaną i grać niezależnie od opłaconej subskrypcji, która średnio mnie interesuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@micin3: A #!$%@? faktycznie z EA musiałem pomylić. Ale ja nie mam aż tyle czasu żeby mi się to opłacało. Nie dam rady ograć w miesiąc. Odyssey mi 3ci miesiąc schodzi, a raptem dziedzictwo zacząłem.
  • Odpowiedz