Wpis z mikrobloga

Mirki, planuję zmianę leciwego androida (huawei p20 lite) na iphone'a. Nie chciałbym wydać więcej niż 3k, pytanie do użytkowników - który model w tej cenie warto kupić? Chodzi mi raczej o nówkę ze sklepu, nie chciałbym u----i. Chyba, że zmiana androida na iosa w tych pieniądzach nie ma sensu.
#iphone #apple #ios
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Daniellos1337: zaczekaj do premiery następnej gneracji iphone'ów i wtedy zdecydujesz, czy brać 12-kę, 11 pro na promocji, czy może androida.

Sam planuję przesiadkę na ekosystem apple po 10 latach z androidem, zaczynając od AW 6 i iphone'a 12-ki pod koniec roku, a za jakiś czas też MBP z arm'em.

Przyczyny:
- chcę spróbować
  • Odpowiedz
Każda osoba, którą znam i ma iphone'a wychwala jak to ich życie nie uległo zmianie po przesiadce z androida


@Daniellos1337: nie wiesz ile próbowało się przesiąść i zrezygnowali więc nie mają iphona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja potrzebuję do pracy iphone, próbowałem się przesiąść na niego i nie dałem rady, ciągle czegoś trzeba szukać, inne rzeczy są poblokowane. Pewnie można się tego nauczyć i przyzwyczaić ale
  • Odpowiedz
Apple ze swoim aroganckim podejściem zarówno do użytkowników jak i standardów nie wzbudza mojej sympatii


@hitherto: samsung jawnie pluje swoim klientom w ryj sprzedając w telefonach fatalne exynosy w Europie za gruby hajs i udaje że to godny zamiennik snapdragona lejąc na protesty użytkowników a procesory są tragiczne. To się nazywa przyjazne podejście do klientów. Standardy? Złe Apple używa do szybkiego ładowania otwartego i uniwersalnego USB-C Power Delivery. Producenci androidów
  • Odpowiedz
Standardy? Złe Apple używa do szybkiego ładowania otwartego i uniwersalnego USB-C Power Delivery.


@ks2m: W sencie że wreszcie dopasowali się do całego świata i można normalnie naładować iphona ładowarką usb-c bez kretyńskich przejściówek? Nie śledzę nowości apple, o tym nie wiedziałem.

Ostatnio naciąłem się na niestandardowe ramki w protokole BT LE, oczywiście cała branża robi to zgodnie ze specyfikacją, apple sra na wszystkich i robi po swojemu. Kwestia testowych buildów
  • Odpowiedz
@hitherto: pomijając to że nie rozumiesz tego co napisałem i nie rozróżniasz gniazda ładowania w telefonie od standardu szybkiego ładowania, to żadna z tych trzech rzeczy które wspomniałeś nie ma absolutnie żadnego znaczenia dla przeciętnego odbiorcy tego sprzętu, za to strasznie przeszkadza użytkownikom androidów którzy i tak by tego telefonu nie kupili ale mogą sobie ulżyć na wykopie xD
  • Odpowiedz
@ks2m: rozróżniam gniazdo ładowania standardu ładowania, ale powiedz mi jakie ma dla mnie znaczenie że

Apple używa do szybkiego ładowania otwartego i uniwersalnego USB-C Power Delivery


skoro mam zajebistą ładowarkę USB-C power delivery, Ty masz zajebistego iphona z otwartym i uniwersalnym USB-C power delivery i 5% baterii, i nie możesz nią go naładować? O to właśnie mi chodzi, zresztą napisałem przecież że ten sprzęt jest naprawdę dobrej jakości, mam maca z bodajże 2013 roku i np. ma wifi ac 5Ghz co było dla mnie dużym zaskoczeniem in plus. Ale te złośliwości bez żadnego logicznego uzasadnienia, w stylu "why? because fuck you, that's why." obrzydzają ten system i
  • Odpowiedz
skoro mam zajebistą ładowarkę USB-C power delivery, Ty masz zajebistego iphona z otwartym i uniwersalnym USB-C power delivery i 5% baterii, i nie możesz nią go naładować?


@hitherto: polecam się zapoznać jak wszystko jest ze sobą cudownie kompatybilne ( ͡° ͜
  • Odpowiedz