Wpis z mikrobloga

Mirki, planuję zmianę leciwego androida (huawei p20 lite) na iphone'a. Nie chciałbym wydać więcej niż 3k, pytanie do użytkowników - który model w tej cenie warto kupić? Chodzi mi raczej o nówkę ze sklepu, nie chciałbym używki. Chyba, że zmiana androida na iosa w tych pieniądzach nie ma sensu.
#iphone #apple #ios
  • 50
@Poziomkowy: też się zastanawiam, czy faktycznie jest taki ogromny przeskok między androidem a ios. Każda osoba, którą znam i ma iphone'a wychwala jak to ich życie nie uległo zmianie po przesiadce z androida ( ͡° ͜ʖ ͡°) pytanie ile w tym prawdy, a ile ślepego chwalenia bo wydali kupę kasy i żal coś złego powiedzieć
@Daniellos1337: Szczerze to to jest w 90% #!$%@? o szopenie z tą uber wyższością iOS/Apple, tym bardziej w dzisiejszych czasach. Sam obecnie zdecydowałem sie przejść na kompletny ekosystem Apple i wcale moje życie nie zmieniło się o 180 stopni z tego powodu xD Po prostu cześć rzeczy jest tu lepiej zrobiona i to jest fajne, ale cześć tez jest gorsza względem androida czy windowsa i jak ktoś nie przyjmuje do wiadomości
Technologia jak sprzed kilku lat Samsunga


@Poziomkowy: to znaczy? XD

wszystko płatne


@Poziomkowy: my bullshit detector is out of charts!

W tym iPhonie nic nie ma


@Poziomkowy: zajebisty aparat, super system i mocna bateria wytrzymająca dwa dni, dużo ułatwień życia, lepsza stabilność aplikacji i wydajność

Mówię to jako osoba, która się przesiadła z Andka na ip11, najlepsza decyzja.
@Poziomkowy: a co do technologii to może za 5 lat samsung dogoni wydajnością, prądożernością i kulturą pracy swoich gównoexynosów aktualne procesory apple, który w telefonie za 2k ma wydajniejszy procesor niż w samsungu za 6k. oczywiście apple już wtedy będzie 5 lat w przód ale zawsze to coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) cóż za ignoranckie #!$%@?

kwestii softu samsunga tzw. LagUI i jego płynności pracy na telefonach