Wpis z mikrobloga

Dostalem kilkanaście miesięcy temu pierwszy mandat, chłop mi dał 100 zł i kilka punktów karnych...
Oczywiście, żem go nie zapłacił w terminie, potem przyszedł liścik, "przypomnienie" o zapłacie, ale znów, żem nie zapłacił, jakoś zapomniałem. Nawet nie wiem, gdzie jest ten list więc nie mam nawet danych, które tam byly, zresztą sam nie wiem, czy nie są to rzeczy przedawnione. Co ja mam teraz zrobić, żeby to opłacić? Iść do urzędu skarbowego? Czy jak to wygląda?

#pieniadze #mandaty #opole #policja #mandat #pytanie
  • 11
@Yakooo: To odsiedzisz. Za 100 zł to będzie 2-4 dni, zależy jak ci to policzą. Poważnie, znam chłopa co garował 4 dni za 100 zł mandatu za parkowanie. Debil miał #!$%@?, bo myślał że mu nic nie zrobią, potem zmienił adres i korespondencja przychodziła na stary. Kiedyś w nocy go legitymowali i był poszukiwany do odbycia kary zastępczej, nie miał hajsu żeby się wykupić i tak jak stał pojechał na dołek,
@Yakooo: Przez ePUAP możesz się zalogować na konto urzędu skarbowego i tam będzie widać ile wisisz hajsu. Pewnie będzie tam też info gdzie to masz wpłacić.
@Yakooo: jak dostałeś jeden to dostaniesz drugi liścik.
A potem może przyjechać inspektor skarbowy do domu i Ci powie co i jak, także na luzie.

U mnie kiedyś był... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Yakooo: Żałosnych komentarzy? A to serio myślisz, że nie ma szans na to, że będziesz siedział? Mało odpowiedzialne masz myślenie.

Odkładaj to dalej to się bardzo zdziwisz.