Wpis z mikrobloga

Da sie wygrać ten wyścig w trybie klasycznym?! Jestem niedzielnym graczem ale nie sadzilem, ze to bedzie az tak trudne. Za 8 razem dalem sobie spokoj i zmieniłem level. Bylem 12 tylko dlatego, ze reszta sie rozwalila. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #mafia #ps4
  • 11
  • Odpowiedz
@oiomek: nie prawda bo sam przeszedłem i to w 1.0 bez patcha ale na kierownicy a nie klawiaturze i po godzinach zabawy
@ejenes: też się poddałem po kilku próbach jazdy w ogonie stawki, ale co ciekawe przejechałem wyścig na łatwym i zmieniłem poziom trudności na klasyczny na ostatniej prostej i wpadło osiągnięcie za wyścig na klasycznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ejenes: byłem ciekaw co się stanie XD nie męczyłbym się z tym dla głupiego osiągnięcia

@rockybalboa_2: wrócę do wyścigu jak skończę wątek główny

@anussatanus: a grałeś w Mafie 1.0 czy 1.2 z patchem? Z patchem był wybór trudności wyścigu i możliwość wyłączenia uszkodzeń. Dla mnie osobiście był trudny, bo trzeba było do niego podejść inaczej niż do każdego NFSa - w takim Undergroundzie można było jechać
  • Odpowiedz
@wychodze_z_friendzone: @anussatanus: Ja też 18 lat temu wygrałem wyścig na wersji 1.0. Grałem na klawiaturze. Potem jeszcze 2 kumplom przechodziłem bo nie potrafili. Miałem jakiś patent ale już nie pamiętam jaki. Klops. Nie mogę się doczekać, kiedy w końcu wrócę do Lost Heaven.
  • Odpowiedz