Wpis z mikrobloga

@scotieb: niebieski mi grozi czasami, że na azjatkę mnie wymieni :D :P no i z mojego doświadczenia, facet, to nie tylko mordka i kasa, a kiedy mówiłam sobie, że odpuszczam związki, to poznałam super kogoś, bo wtedy nie czarowałam tylko byłam sobą, a znajomość rozwijała się swoim tempem, spróbuj takiej opcji, a możesz pozytywnie się zdziwić. Albo poszukaj starszej :P hehehehehe Powodzenia :*
  • Odpowiedz
@justypl: jak przeciętny zwykły niebieski pasek odpuści szukanie na siłe dziewczyny to nigdy jej nie znajdzie. A ty skoro piszesz, że jesteś ładna szczupła i wysoką, to wystarczy, że wyjdziesz rano do sklepu po bułki i trafi się sytuacja, że ktoś będzie chciał cię zagadać czy poderwać. Takie życie.
  • Odpowiedz
słabe jest wyśmiewanie się, że palce grube, to i panna zapewne również


@justypl: śmieszne to jest wstawianie takich wysrywów na wypok.ru jak dorotka, ale przecież atencja się musi zgadzać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@justypl: Ona publicznie się z czymś podzieliła, to inni mają prawo to publicznie skomentować, i nie musi to być pochlebny komentarz. Z resztą to przecież ona dobrze wie czym jest wykop. To nie jest fejsbuczek gdzie jej koleżanki będą jej prawić komplementy, to wykop i nie siedzą tutaj jej koleżanki tylko obcy dla niej ludzie których nie obchodzą jej uczucia ¯\_(ツ)_/¯ Jak blokuje osoby które ją skrytykują to tylko zwraca
  • Odpowiedz
@MrFrost: nie pisałam, że ładna jestem, to akurat nie mi oceniać ;) Co do wzrostu, gdybyś wiedział ile razy dosłownie oszalałam na punkcie faceta, a tu różnica 15 centymetrów i nawet głupio było mi zagadać, za to inni mistrzowie zakładali się z kumplami, że wyrwą tą żyrafę ;) (porównywalne z przypadkowym kimś ze sklepu) teraz z tego się śmieję, kiedyś płakałam do poduszki. Po obu stronach barykady zmagamy się ze
  • Odpowiedz
@justypl: Rozumiem, pewnie po drugiej stronie barykady jest własnie tak jak piszesz, natomiast co do mnie to jeszcze osobiście jeszcze się to nie zdarzyło aby jakaś dziewczyna mnie zagadała, ale za to ja zagadałem niejednokrotnie. Rozmowa się kleiła, wymieniliśmy się numerami telefonów, pisaliśmy przez jakiś czas i nagle ona urywa kontakt. Tak o. Bez przyczyny. Uprzedzam domysły. Nie, nigdy nie pisałem głupich podtekstów czy innych tego typu rzeczy. To nie
  • Odpowiedz
@justypl: Są ludzie którzy skomentowali jej pierścionek w sposób "delikatny", ale są też osoby które przyszły ją tam obrazić, bo tacy są, i wiedzą, że ona może się tym przejąć, i to jest dla nich pewna forma rozrywki (chociaż i tak żadnych mocnych komentarzy tam nie widziałem). To jest wykop, dużo osób jest tutaj dla beki, i jak ktoś jest atencjuszem myślącym, że to Facebook ze znajomymi którzy chcą być
  • Odpowiedz
Nie mozna byc chamskim dla typiary, ktora morduje zwierzeta dla przyjemnosci, “z pasji”.


@onuceSzatana:

nadal jesteś chamski obrażając jeszcze czyjś wygląd. I serio uznajesz myśliwstwo za morderstwa? Uważasz, że bez myśliwych byłoby lepiej?

Zresztą po c--j tracę czas na gościa który nie widzi nic złego w obrażaniu paru milionów ludzi ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Tak, bez nich byloby lepiej.

Daj czlowieku spokoj, przez lata ta grupa mordercow zwierzat uzalezniala ekosystemy od swojej pasji do wieszania czesci trupow na scianach, a teraz wielki lament, bo sa niezbedni?

Wystarczy naprawiac ekosystemy i inaczej chronic rolnictwo, a zadna spasiona dorotka nie bedzie musiala “pozyskiwac” zadnych zwierzat.

To okropne hobby, godne pogardy i najgorszego ludzkiego ostracyzmu.
  • Odpowiedz