Wpis z mikrobloga

Ona ma zeza XD kiedyś o to spytałem to mnie zwyzywała i też zablokowała. Nie ma się co dziwić ze tak mało hejtu ostatnio u niej skoro połowę wykopu ma na czarnej
  • Odpowiedz
@scotieb: to nie pierścionek tylko obrączki xd aż pokusiłam się o komentarz, bo dziewczyna może sobie krzywdę zrobić. Nie mam pojęcia jak oni te obrączki dobierali.
Ps. do reszty komentujących: słabe jest wyśmiewanie się, że palce grube, to i panna zapewne również. Dajcie jej żyć i nacieszyć się ślubem/weselem.
  • Odpowiedz
@justypl: Wykop to nie instagramek gdzie wszyscy cię będą po d0*ie całować i mówić jak pięknie wyglądasz. Ma za mały pierścionek to ma i nie byłoby całego śmiechu jakby nie usunęła komentarza
  • Odpowiedz
@scotieb: oj proszę, cały czas widzę posty ze zdjęciami różowych, o różowych lub różowych, które namiętnie plusujecie i komentujecie ;) przyznaję, że nie powinna usuwać, ale stało się. Też jej napisałam, żeby ogarnęła rozmiar obrączki, bo skończy na sorze w towarzystwie straży pożarnej. Ale nie o to mi chodzi, tylko o wasze „śmieszki”, bo gruba panna... Nie trzeba całować po d0*ie, czasami wystarczy ugryźć się w język. Ps. żeby nie
  • Odpowiedz
@justypl: Ugryźć się w język XD
Bo o skarbkach p0lkach witaminkach mówić można albo dobrze albo wcale
Ale na odwrót życzyć śmierci "incelowi" już można...
  • Odpowiedz
@scotieb: ej, ja nic nie wiem na temat życzenia śmierci i proszę z takim czymś mnie nie łączyć. Nigdy nikomu nie życzyłam i raczej nigdy nie będę.
Weźcie się Mirki ogarnijcie i zacznijcie zadawać z normalnymi dziewczynami/kobietami, może wtedy ogarniecie, że nie wszystkie my to roszczeniowe p0lki bez zainteresowań i zauroczone jedynie studentami erasmusa. XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@justypl To mało na wykop wchodzisz najwyraźniej...
Tak tak wy jesteście te fajnie normalne XD
Serio byłem już w wielu środowiskach (patogimnazjum, bananowe liceum, trochę w wojewódzkim) i wszędzie jesteście takie same tylko niektóre lepiej udają
  • Odpowiedz
@scotieb: ok, mam już pewien obraz... my raczej jesteśmy inne pokolenia ;) co mogę ci poradzić, nie trać czasu na p0lki, ale też na „dzień dobry” nie zakładaj, że każda panna nią jest. Moje pokolenie faktycznie miało trochę łatwiej, ale jeżeli będziesz każdą dziewczynę traktował pretensjonalnie, to nie spodziewaj się sukcesów. I idąc tym tropem, czasami lepiej odpuścić niż naśmiewać się z obcych ludzi w internecie. To, że ktoś wrzuca
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@justypl Ja już sukcesów nie będę mieć bo m*rda nie w tamburyn plus hipergamia witamin i instagram lifestyle powoduje że moje szanse na dobrą kobietę są równie 0.
A jak będę chciał i miał kasę to sobie murzynke sprowadze
  • Odpowiedz