Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co chodzi z tymi tatuażami w Polsce u młodych kobiet? Wam też rzuca się w oczy, ile dziewczyn jest obecnie wytatuowanych? Mam wrażenie, że od jakichś 3-4 lat 90% lasek musi, ale to musi mieć tatuaż. Co nie poznam jakiejś dziewczyny, to albo już tatuaż ma, albo planuje sobie zrobić, a poznaję kobiety z różnych środowisk. Jak to jest, że nagle powszechne stało się coś, co przecież niczym nowym nie jest?

Co o tym sądzicie? Podobają Wam się tatuaże o kobiet?

#tatuaze #tattoo #rozowepaski #modadamska #logikarozowychpaskow #przemyslenia #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6dbe00f49ad326e7b1b36a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
O co chodzi z tymi tatuażami w Pols...

źródło: comment_16010282795LGWM61jzDWxqDFVa6VWMQ.jpg

Pobierz

Czy umówiłbyś się z dziewczyną, która ma tatuaż?

  • Tak 70.0% (1648)
  • Nie 30.0% (705)

Oddanych głosów: 2353

  • 144
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogólnie nie jestem fanem tatuażu. Lubię kobiecą skórę taką jaka jest - nieskazitelną, gładką. Myśle że jestem estetą jeśli chodzi o te kwestie, tatuaże natomiast nieco zaburzają mi radość odbioru :) Jak dla mnie niech sobie robią ale jak ze wszystkim byleby był umiar. Tatuaż na karku ukryty pod włosami np mi się podoba
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: biłem się w pierś ze nigdy nie zrobię i szkalowałem ludzi którzy się dziarali. Po latach mam kobietę która ma dziarke, a ja sam sprawiłem sobie gigantyczna profesjonalna kolorowa za grube pieniążki. Czemu? Żeby nie być nudnym #!$%@? i zrzędą jak mój staruszek co wszystko krytykował.
  • Odpowiedz
@pijekubusplay moda na tatuarz byla jak mieszkalismy jeszcze w jaskiniach. Po prostu czasy sie zmieniaja, wiekszosc rodzicow zyjacych za komuny bedzie miala negatywne zdanie a o ludziach ktorzy maja je, czesto pluja jadem
  • Odpowiedz
xxxx: @AnonimoweMirkoWyznania: @xMasiehx: Nie polaczki tylko pogadaj z tymi kobietami co mają takie tatuaże. Co druga ma tatuaż na przedramieniu, bo to jest modne, a nie dlatego bo coś to symbolizuje. Zasada "kolezanka ma to ja zrobię też". Nie chce generalizować, ale kobiety które osobiście poznałem i miały tatuaże, mówię o takich wyeksponowanych to zwykle okazywało się, że są problemy z pewnością siebie, brakiem akceptacji, swojego zdania.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
xxxx: @AnonimoweMirkoWyznania: @xMasiehx: Nie polaczki tylko pogadaj z tymi kobietami co mają takie tatuaże. Co druga ma tatuaż na przedramieniu, bo to jest modne, a nie dlatego bo coś to symbolizuje. Zasada "kolezanka ma to ja zrobię też". Nie chce generalizować, ale kobiety które osobiście poznałem i miały tatuaże, mówię o takich wyeksponowanych to zwykle okazywało się, że są problemy z pewnością siebie, brakiem akceptacji, swojego zdania.


Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

[]
  • Odpowiedz
@JesMan jesteś typowym nudnym i przeciętnym konformistą lecacym za modą i stadłem gdyż nie posiadasz własnego indywidualnego ja, a czego dowodem jest twój nick yes menie. (Zawsze na tak, zawsze ze stadem, żadnego własnego zdania)

  • Odpowiedz