Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co chodzi z tymi tatuażami w Polsce u młodych kobiet? Wam też rzuca się w oczy, ile dziewczyn jest obecnie wytatuowanych? Mam wrażenie, że od jakichś 3-4 lat 90% lasek musi, ale to musi mieć tatuaż. Co nie poznam jakiejś dziewczyny, to albo już tatuaż ma, albo planuje sobie zrobić, a poznaję kobiety z różnych środowisk. Jak to jest, że nagle powszechne stało się coś, co przecież niczym nowym nie jest?

Co o tym sądzicie? Podobają Wam się tatuaże o kobiet?

#tatuaze #tattoo #rozowepaski #modadamska #logikarozowychpaskow #przemyslenia #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6dbe00f49ad326e7b1b36a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
O co chodzi z tymi tatuażami w Pols...

źródło: comment_16010282795LGWM61jzDWxqDFVa6VWMQ.jpg

Pobierz

Czy umówiłbyś się z dziewczyną, która ma tatuaż?

  • Tak 70.0% (1648)
  • Nie 30.0% (705)

Oddanych głosów: 2353

  • 144
  • Odpowiedz
@Rumix24 tatuaze nie wywodza sie z kryminalu.... boze to jest dramat co mowisz. Pierwsze co czlowiek robil na tej planecie to przy ozdabial cialo, byla I jest to forma ekpresji wlasnej osoby.... o takim mysleniu w polsce pisalem. Jasne nie jest to zdrowe ale to jest inna para kaloszy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rumix24: Kłamstwem jest, że po tatoo nie można oddawać krwi. Krew można oddać po odbyciu półrocznej karencji. Jeśli chodzi o przeterminowane tusze i brak higieny jest to zwykle oszczerstwo, w kierunku studiów tatuażu. Ot co.
  • Odpowiedz
@Rumix24 I ? Ja sie odnioslem do hejtu ktory tu jest, na osoby majace tatuarz. A ja podam zaraz argumenty dlaczego przesiadywanie na komputerze czy telefonie jest szkodliwe. Jezeli ktos cos lubi,daje mu to radoche I przy tym nie krzywdzi nikogo to dlaczego tyle wylewa sie hejtu. Nie rozumiem tego. Sam nie posiadam tatuarzy I jakos mnie nie kreci zeby posiadac sle niektore sa naprawde ladne. Tak samo moja osoba, zachowanie,ubior tez
  • Odpowiedz
@biceps35: a gdzie ja hejtuje? Czy ja ich wyzywam, czy nawołuje żeby ich zabijać? Nie, to oni mnie od razu zwyzywali za moje przemyślenia, słuszne czy niesłuszne to inna kwestia, ale mogli po prostu podać kontrargument i tyle, a nie od razu mnie wyzywac, dobrze że w Polsce nie ma dostępu do broni bo by codziennie krew się lała
  • Odpowiedz
@biceps35: poza tym, tolerancja nie oznacza, że zgadzamy się na wszystko, róbta co chceta i bajobongo, tolerancja to życie wbrew sobie i z bólem koegzystowanie w ramach jednego społeczeństwa i nie zabijanie się nawzajem
  • Odpowiedz
@Rumix24 co ? A gdzie ja napisalem robta chceta? Napisalem ze jak nie krzywdzi sie drugiej osoby to co za problem maja ludzie ? zycie wbrew sobie to tolerancja ? Tylko jak masz kompleksy, problemy ze soba, niska samoocene. Tak masz w dupie jak inni zyja, cieszysz sie swoim zyciem I robisz co Tobie sprawia przyjemnosc. To co mowisz to zwykle zaburzenie, jak kogos boli kim jest albo jak zyje druga osoba.
  • Odpowiedz
@biceps35: idąc Twoim tokiem rozumowania to jeszcze trochę to np murzyni będą w Polsce zabijać nas, albo człowiek drugiego będzie zabijać od tak i będzie ok, do tego to zmierza, trzeba stawiać moralne granice, a nie ze geje ok itd, i oczywiście ja nie mam prawa wyrazić swojego zdania, natomiast to, że mnie wyzywaja to jest oczywiście ok bo tak Ci to pasuje
  • Odpowiedz
@Rumix24 co ? Geje I czarni beda Cie zabijac ? Mowisz ze gnebia Cie geje I czarni I wyzywaja ? :D(to co mowie mam na mysli kazdego czlowieka, gubisz sie w tym co pisze ze wzgledu ze Ty rozrozniasz ludzi na normalnych wedlug Ciebie I tych nienormalnych) ja #!$%@? za przeproszeniem. Idz pal czarownice I postuluj system feudalny. Tak otwarty I patrzacy z roznych stron umysl jest zwyczajnie przerazajacy.
  • Odpowiedz
@Rumix24 akurat to co mowisz z tym przyzwoleniem, brzmisz jak chlop ze sredniowiecza ktory smokow sie obawia. Niewazne juz, niema sensu. Jakbys czytal ze zrozumieniem I zastanowil sie nad tym co napisalem. To przeczytalbys ze nie ma w tym pozwolenia na robienie krzywdy komukolwiek. Ale Ty zafiksowany jest I nic nie dochodzi
  • Odpowiedz
@biceps35: po prostu jakb bronisz i tłumaczysz wszystkich dookoła, to też broń mnie i przyznaj, że nie powinni mnie wyzywac, tak samo teraz wyciekło nagranie, że Majora pomalowali i ludzie piszą, że dobrze zrobili, nie, jaki by Major nie był to malowanie jego to po prostu draństwo
  • Odpowiedz
@Rumix24 nie mam pojecia o czym Ty mowisz ? Ja daje jakies pozwolenie na wyzywanie Ciebie ? Nie wiem kto to major. W tym co mowilem odnioslem sie do wszystkich ludzi. Zrozum ze dla mnie gej, czarny, zielony to tez czlowiek tak samo jak Ty. I Ty masz zyc szczesliwy swoim zyciem I miec taka mozliwosc I ktos obok Ciebie tak samo. To ze jestes skupiony na innych, na ich sposobie zycia
  • Odpowiedz