Wpis z mikrobloga

@vomalio: xD wraz z postępem cywilizacyjnym jemy coraz więcej cukru i przetworzonego jedzenia i to jesy dla większości ludzi apetyczne o to mi chodziło ale nie odpisuj idź się popłacz
  • Odpowiedz
@Pies_Benek: działało ale nie tak dobrze jak raw, na surowo dużo lepiej trawie to jedzenie czuje się lżejszy i nie zabijam witaminy B12 i innych które giną przy obróbce termicznej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wdermn: ale ty jesteś rakiem xD
Dajesz przykład z dupy totalnie, powtarzam, porównujesz dietę (jaka by nie była, z założenia większość stylów żywienia ma być zdrowa, raczej nie ma takiej która opiera się na produktach wysoko przetworzonych) do jedzenia przetworzonego żarcia z cukrem xD no #!$%@?, czuję jakbym pisał do ściany.
  • Odpowiedz
@vomalio: nie ma sensu rozmawiać z tobą człowieku źle mnie zrozumiałeś i paplasz jak baba z okresem,

Ostatni raz powtarzam wraz z postępem cywilizacyjnym drastycznie wzrosło spożycie cukrów ( węglowodanów) i sprane mózgi kochają takie jedzenie ( jest ono dla nich apetyczne)

Co do twoich słów że się nie wpasowuje w postęp cywilizacyjny to odpowiadam nie nie wpasowuje się bo to gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Wolę
  • Odpowiedz
@Wdermn: cześć, ja próbowałem tak jak Ty tez większości diet :D raw carnivore, obejrzyj na YT gościa jak sv3rige on jest na tym, mięsko, organy. Na początku będziesz pewnie myślał, że jest z nim coś nie tak, ale w pewnych rzeczach ma racje. Surowe jajka sobie spróbuj :) dieta derpa jest dla mnie lajtowa, gotowane mięsko itp prawdziwa zabawa się zaczyna przy surowych wątrobach ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@familypet:

Jem surowe już od kilku msc .

yup sv3ige oglądam od dawna trochę odklejony ale dużo fajnych badań i faktów mnie nauczył.

Bardziej przemawia do mnie Aajonus
  • Odpowiedz
@Wdermn: jesz codziennie watrobe/jelito swini i dziczyzne czy cos jeszcze?
Moze troche glupie pytanie ale skad sie wzielo u ciebie zaufanie do sklepu miesnego na tyle, aby spozywac je surowo nie martwiac sie o jakies zatrucie?
Jajka tez jesz?
  • Odpowiedz
@ChelseaDagger: nie stety nie jem codziennie , dziczyznę od myśliwego ,mięso głównie ze sklepu mięsnego bio ( ͡° ͜ʖ ͡°) , i świnie i kurczaki ze wsi jak ubijają.

Jajka mam zawsze kozq z wiochy stałe dostawy.
Mleko miałem ale się skończyło karmienie więc szukam innych rolników.
Trochę głupio ale jedyna metodą to jeździć po wioskach i pytać czy nie chcą sprzedać. Mówię jesvze że to super
  • Odpowiedz
@Wdermn: i skad zaufanie do jakiegos nieznanego rolnika/rzeznika? Jezdziles po wiosce, zapytales goscia o surowe mieso, nie wiedzac jak je hodowal i kupowales takie nieprzebadane mieso i po prostu jadles surowe? Nawet kurczaka?
Nie czepiam sie zeby nie bylo tylko z ciekawosci pytam
  • Odpowiedz
@ChelseaDagger: widzę krowy codziennie na zewnątrz na wielkim polu jedzą trawy to pojechałem i zapytałem czy ma mleko czym karmi itp malutkie gospodarstwa tam ludzie nie mają hajsu na antybiotyki żadne a tego nieprzebaranego boje się mniej niż tego z biedry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nieprzebadane jadl m surowe nie boje się jestem żywym eksperymentem

Jak umrę z tego powodu to nie nasladujecie mn
  • Odpowiedz
@Wdermn: i co koluniu, jak tam? Mnie korci, przejść na karniwora takiego 70/30, tzn 70 bym miał surowego 30 gotowane. Jajka wołowina surowe, jakieś kurczaki itp gotowane. Jak się trzymasz koluniu
  • Odpowiedz