Wpis z mikrobloga

@L3stko: wziąłem wersję podstawową i #!$%@?, unikaj tego jak ognia. Sparować to z urządzeniem to jest magia a i tak potrafi się #!$%@?ć, lewa słuchawka gra wolniej od prawej albo w ogóle nie gra. Po jednym upadku do #!$%@? była słuchawka. Komfort noszenia - git, dzwięk- git, czas pracy- git. Jakbym mógł cofnąć czas to wziąłbym tę wersję gdzie ulepszyli parowanie, że słuchawki obie są traktowane jako jedno urządzenie, a nie
@L3stko: ja używam ten najtańszej wersji za 100zl i jak dla mnie to rewelacja.
Audiofilem nie jestem wiec nie powiem Ci czy szumy są płytkie, gladkie czy tam pręgowane skośne.

Jakość muzyki bardzo dobra, jako ze są dokanałowe to przy okazji dobrze tłumią otoczenie
@tranek: @Kidd_Slave: @InterferonAlfa_STG: @TatoAktywny: @Pietrek9: OK już wszystko wiem. Wersja S to ulepszone pierwsze AirDots, mają poprawione parowanie i tryb growy. Jest jeszcze nowy model z tego roku który również jest zmieniony i zdecydowałem się właśnie na ten najnowszy model. Potrzebuję tych słuchawek do okazjonalnego słuchania podcastów na spacerze z psem więc za taką cenę jest OK.