Wpis z mikrobloga

@rorf46: A tam #!$%@?. Bywam w Kraśniku czasem, miasteczko jak miasteczko, nawet trochę zadbane, ładny zalew mają. A że ich radni głosują za tymi strefami? Niektórzy mieszkańcy Kraśnika to popierają, inni są zdecydowanie przeciw, ale tak mi się coś wydaje że zdecydowana większość ma to serdecznie w dupie bo ich to #!$%@? obchodzi. Nazywanie ich wszystkich motłochem bo 11 radnych jest #!$%@?ętych, świadczy o Twoim #!$%@? umysłowym, nie ich.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rorf46: ja jestem z Kraśnika, obecnie mieszkam w UK i tęsknię za tym #!$%@?łem, to naprawdę ładne miasto, spokojne, tylko ludzie #!$%@? i debile. Większość społeczeństwa to stare katolickie grzyby. Jak większość wymrze, to wrócę. Pamiętam jak kilka lat temu zablokowali koncert Kat, który miał się odbyć w klubie wynajmowanym od Centrum Kultury w Kraśniku, bo zespół ma satanistyczne przesłanie...
@rorf46: to co kto robi za obustronną zgodą pod warunkiem, że mają 18 lat to nie moja sprawa i interes natomiast LGBT to ideologia, rodzaj komunizmu. Katolikiem nie jestem ale za to antykomunistą bo pierze ludziom mózgi zmuszając do bezwzględnego konformizmu.
@rorf46 ile ci płacą za spamowanie tym całym gownem? Patrząc na Twój profil można stwierdzić, że raczej nie pracujesz (jak większość lewaków), albo ktoś Ci płaci za wypisywanie takich wysrywow.
sam konserwatyzm zły nie jest


@jacieniemog28: jak to nie jest zły? Przecież konserwatyzm jest wrogiem postępu. Jak Carl Benz zbudował pierwszy automobil to jego konserwatywni sąsiedzi mu grozili, wyzywali i opluwali bo kto to widział żeby wóz bez konia jeździł.

Pewnie powiesz, że to hehe, "nie był prawdziwy konserwatyzm" a tylko prymitywny i niewykształcony motłoch. I będziesz miała rację, ale dziwnym trafem jak ludzie stają się oświeceni i wykształceni to
sam konserwatyzm zły nie jest, natomiast polacy są mistrzami wraz z ruskimi w wypaczaniu jego wartości i tworzeniu na podstawie tego wrogów ludu, widać że polaczki to komuniści i nie ogarniają świata


@jacieniemog28: Jako obywatel USA pewnie byłbym konserwatystą, ale w postsowieckim kraju konserwatyści wracają do komuny.