Wpis z mikrobloga

eh, chcę sobie kupić pierwszy w życiu NOWY telefon (taki wiecie, niemacany i nieużywany xD) i trochę się jaram tym ip12 pro, ale jak czytam te ploty, że lecą na kompromisy "bo bateria", a baterię żre ten moduł 5G podobno mocno.... no, to nie wiem co myśleć. Do tego dochodzą te ploteczki o iphonie 12 w wersji 4G w pierwszej połowie 2021 i człowiek sam nie wie. Ciekawe czy taki moduł 5G używany na dotychczasowych 4G rzeczywiście ciągnie bardziej prąd.

#apple #iphone

Z drugiej strony co ja się przejmuję, przesiadka z SE na 6.1 cala to będzie i tak mega szok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
@kebab_z_kota: ogólnie to ja unikam kupowania na premierę, zanim pojawią się pierwsze recenzje z użytkowania, czyli przez 2-3 miesiące. Szkoda wywalać kasę, żeby się okazało, że są jakieś problemy jak było choćby z bendgate iPhone 6
@kebab_z_kota nie wiem jak w iOS, ale w androidzie jest możliwość ustawienia preferowanej sieci 4g/3g/2g ludzie to przedstawiają w celu oszczędności baterii. Także jak w iOS jest coś takiego to bym się nie przejmował
@torunianin-17: ja już tam od plotek sam nie wiem, gdzieś widziałem, że nowe mają być w tych cenach co teraźniejsze, czy nawet parę stówek tańsze. Jestem świeżo po zakupie zegarka AW 6 dla różowej, to 6 i 5 w tej samej cenie właśnie są, a jednak generacja wyżej. Ja już sam nie wiem... ()