Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder #rozowepaski

Kobiety z przedziału 24-28 to nadkobiety.

Być może małolatki bywają śliczne, ale na pewno to są szurnięte. Prędzej czy później dociera do was cielęcość i pustakowość nastolatki. To mega przeszkadza. Sens jest tylko jak najszybciej zaliczyć i nie ciągnąć tego. Na 4 próby 3 razy dałem sobie spokój, bo po prostu odstręczały niedojrzałością. 1 przepukałem i też narciarz, bo zaczęło jej się nie wiadomo co.

Kobiety 24-28 łączą w sobie maksymalną urodę z maksymalną sprawnością umysłową. Jest co popukać i jest z czym porozmawiać. Jeśli szukać kogoś na dłużej, to tylko z tego zakresu.

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6c9c38f49ad326e7b1b159
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 6
UberChad: W sumie OP ma rację. Przydażyło mi się mieć przyjemności z taką i z taką. 17stke można porównać do dziecka w ciele kobiety. Da się ruchać, nawet jest przyjemnie ciaśniutka, ale czujesz, że bardziej to by chciała pooglądać frozen czy toystory. A 25 to już normalna kobieta, da się rżnąć 30 minut w co tylko się chce.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Pisałem tutaj o tym już dawno temu, ale poszukiwacze nastoletnich Julek dalej swoje. W mojej prywatnej ocenie najlepszym wiekiem jest 25 lat. Dlaczego? Z jednej strony ciągle młoda, ma w sobie jeszcze tę studencką młodość, wszak jest dopiero rok po skończeniu studiów. Nie jest już nastolatką. Z drugiej strony najprawdopodobniej już pracuje (być może nawet dłużej niż od roku) i jest też szansa, że jest już samodzielna.

Prawdopodobnie ma już
PolnyTygrys: Potwierdzam. Spotkałem 24 letnią dziewicę i jest super. Śliczna, nie miała nikogo, bo się uczyła i pracowała. A takie nastki puszczają się z kim popadnie, bawią w onsy czy fwb. Najlepiej celować w dwudziestoparolatki, bo jest duże prawdopodobieństwo, że same się utrzymują i nie będą ciągnąć na hajs. Nastka chce tylko kasy od starszego, nie ma co się łudzić. Zresztą przez cpanie, chlanie i dawanie komu popadnie, większość nastek wygląda