Wpis z mikrobloga

To jak bezmyślne są sądy oraz prokuratura w Polsce to aż w głowie się nie mieści.

Idealnym przykładem jest sprawa Tomasza Komendy o której nawet tutaj na forum trochę się piszę ostatnimi czasy..Przecież od samego początku ta sprawa śmierdziała .Dlaczego ?

Otóż czytałem trochę na temat tej sprawy i jasno wynikało z niej,że Tomasz Komenda wyszedł z tą bardzo młodą dziewczyną po jakieś imprezie .Ona dała mu się odprowadzić do domu ,szli sami. W którymś momencie miał się na nią rzucić, zgwałcić i zostawić po czym ona tak leżąc zamarzła i zmarła.

Problem tylko w tym, że bardzo mało prawdopodobne by dziewoja w takim wieku a ona miała 15 lat, tak swobodnie zadawała się wtedy z 23 latkiem i dawała mu się odprowadzać do domu bo tyle lat miał wtedy Komenda. Przecież to od razu było wiadomo że sprawcą będzie ktoś młodszy ,np. 19 latkowie bo 23 latkowie są dla takich nastolatek za starzy i nie wierzę w to żeby jakaś 15 latka chciała z takim przebywać sam na sam. Nie wiem jakim cudem prokuratura mogła być tak głupia.

I co się okazuje ? Niedawno czytałem ze prawdopodobnie za zabójstwem stoją jacyś dwaj kolesie którzy mieli wtedy po 19 lat . Pamiętam czasy jak chodziłem do gimnazjum/liceum to koleżanki co miały po 15 czy 16 lat szalały za przystojnymi 19 latkami, ci po 20-dziestce ich zupełnie nie interesowali,nawet jak byli przystojni. Przecież tutaj nie trzeba jakoś bardzo znać psychiki i mentalności takiej nastolatki by wyciągnąć pewne wnioski. Ta zmarła dziewczyna pewnie też nimi zachwycona postanowiła z nimi sobie wyjść a oni zrobili co zrobili.

Dziwi mnie dlaczego prokurator nie pomyślał logicznie i nie wziął pod uwagę że za zabójstwem stoi ktoś młodszy skoro ona wyszła z oprawcą/oprawcami dobrowolne.. . To już prędzej mógł być nawet rówieśnik albo najprędzej 18/19 latkowie co prawdopodobnie zresztą tak było a nie koleś co miał 23 lata . Brak logicznego myślenia i głupota polskich sądów oraz prokuratury jest niesamowita. Ciekawe ile jeszcze takich spraw w Polsce spartolono.
#komenda
  • 5