Wpis z mikrobloga

Zamówiłem komuś do Polski (mieszkam w Niemczech) na amazon.co.uk spodnie i okazało się że sa za duże, i dostałem etykiety które mam wrzucić do paczki, i taki problem mam że oni to wysłali z magazynu z Polski a ja mam to odesłać do wielkiej Brytanii na mój koszt, da się jakoś z nimi dogadać na wysyłkę do polskiego magazynu lub ew. zwrot kosztu wysyłki do GB? #amazon #kiciochpyta #zakupyinternetowe #pytaniedoeksperta #zakupy
  • 6
@PurpleHaze: Mam dwa pytania bo widziałem że ty też kiedyś do nich coś odsyłałeś, dostałem od nich 2x takie same rachunki przy czym jeden mam umieścić na paczce, to włożę w folie na paczce a drugi mam „dać kurierowi w celu odprawy celnej” to tak napewno działa, bo jakoś nie widzę tego że kurier weźmie ode mnie luźny kawałek papieru? Dostałem też kartkę którą mam włożyć do środka, i „etykietę zwrotną”
Pobierz
źródło: comment_1600897909Sd1EwlT1A4pk0pxr424pfl.jpg
@EvineX: to ze zdjecia ja przylepielm, bo tam jest adres wyrazny i wpisalem swoje dane. Wyszedlem z zalozenia lepiej za duzo niz za malo.

Wydaje mi sie ze papier do odprawy dalem kurierowi, bo tak samo zrobilem na amaz.de jak wysylalem poczta, babce w okienku dalem jeden papier.