Wpis z mikrobloga

@waro: czaicie, że on się jeszcze zamartwia intelektualną kondycją ludzkości, po tym jak wyśmiano te jego wysrywy xD Ja rozumiem, że każdemu się zdarza palnąć jakąś głupotę, ale wygląda na to, że on w to rzeczywiście wierzy, gość nie ma ani grama jakiejś samorefleksji i dalej brnie w te brednie xDDD Typ oderwany od rzeczywistości zupełnie.
bgb1 - @waro: czaicie, że on się jeszcze zamartwia intelektualną kondycją ludzkości, ...

źródło: comment_16008832753JGb1Z227gNMAb00PXWb9i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@waro: Ja #!$%@?! Tyle razu już to pisałem pod wypowiedziami konfabulantów ale ten egzemplarz przeszedł samego siebie:
#!$%@? jaki dzban.
  • Odpowiedz
@waro: nie wiem co mu #!$%@?ło ale takich ludzi z konfederacji powinni jak najszybciej sie pozbywac bo nie wierze ze ktoś bedzie chcial glosowac na partie z takim idiota na pokladzie
  • Odpowiedz
@waro: Przecież ten osobnik powinien siedzieć. Publicznie pochwala znęcanie się nad zwierzętami i je poniża. Jeśli wcześniejsi wyborcy Konfy nadal chcą na nią głosować, to nie mam wątpliwości, że to psychopaci.
  • Odpowiedz
nie wiem co mu #!$%@?ło ale takich ludzi z konfederacji powinni jak najszybciej sie pozbywac bo nie wierze ze ktoś bedzie chcial glosowac na partie z takim idiota na pokladzie


@Mrbimbek: Nie doceniasz Polakow. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam fakt, ze pis i dudus rzadza druga kadencje, nie napawa optymizmem. W ogole to uwazam, ze po pisie i jego rozdawnictwie, nastanie era konfederacji, czyli ,,amerykanski sen
  • Odpowiedz
@waro: Nikt tak nie działa na oddalanie mnie od konfederacji jak sosnierz. Typ nie umie się kulturalnie zachowywać i gada głupoty a to dopiero jego początek w sejmie. Za kilkanaście lat to chyba w psychiatryku wyląduje.
  • Odpowiedz