Wpis z mikrobloga

Dobra jestem już wszystko było by c-----o ale lepszy przyszedł z ciocią i makowcem do komendanta więc ez

a tak na poważnie na ten moment nie mam mieszkania dostałem eksmisję natychmiastową muszę ogarnąć wszystkie sprawy z tym związane i wrócę na strimy na ten moment muszę je zawiesic c-----o wyszło ale no cóż ryzyko zawodowe wcale nie jestem zły na mojego wspolokatora z ukrainy który zadzwonił do właściciela co jest 5 ale nie ważne życie toczy sie dalej milej nocy :D #dwapalcewnatalce
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak sie kończy mieszkanie z Ukrami... Polski Seba to by ci n-----ł garści ku uciesze gawiedzi i poszedl spać bo przecież nie będzie konfidentem... On by nadmiar energi wyładował ty byś zarobil a tak to bedziesz musiał zamieszkać z Czeczenem.
  • Odpowiedz
@Lordzik: a jednak nie hejtery doniosły :D

Jezeli wrócisz do nadawania to nie sprowadzaj więcej ludzi na chatę, strimując to, bo widzisz - prędzej czy później są z tego problemy. Chyba, ze uda Ci się ukryć miejsce zamieszkania w co wątpie, bo sherlocki zawsze namierzą XD Powodzenia i czekamy!
  • Odpowiedz
@Lordzik: C--j czy bedziesz walił lajny na live czy nie to jest mały przyps.
Ale k---a nie pokazuj nigdy gdzie mieszkasz bo ci żyć nie dadzą.
Odpal jak najszybciej live puki hype na ciebie i tą akcje nie opadł , zrów jakies q&a a troszke pitosu przytulisz od ludzi którzy w ciebie wierzą.
  • Odpowiedz